bugün

yeni sezonun oyun programı açıklanmıştır. istanbul'un Efendisi'ni şiddetle tavsiye etmekteyim hem daha önce izlemeyenlere hem de daha önce izleyenlere bir kez daha. Ayrıca Lüküs Hayat 3 perde de oynanıyor ve güncel laf dokundurma sayısı fazla, ama eski tadı yok yani büyük umutlarla hareket etmeyin. He birde açık hava tiyatrosu şeklinde olacak 2 tiyatro eseri var şuanda, Lüküs Hayat ve Şark Dişçisi .. Bana kalırsa alın kızınızı, oğlunuzu, sevgilinizi, arkadaşınızı gidin 2-3 haftada bir. Emin olun daha önce gitmediyseniz bağımlılık yapar doğru oyunlarla başlarsanız.
istanbul şehir tiyatrolarında cumhuriyet haftası nedeniyle 1-4 Kasım 2017 tarihleri arasında sahnelenecek oyunların biletleri ücretsiz olarak veriliyor. tabi o biletleri bulabilirseniz.

ücretsiz olan oyunlar : Ben Çağırmadım, Hisse-i Şayia, Sızı, Yangın Yerinde Orkideler, Karıncalar (Bir Savaş Vardı), Oyunun Oyunu ve Ay Işığında Şamata.
2018-2019 yeni sezonun oyun programı açıklanmıştır. Fakat yeni oyun o kadar az ki insan üzülüyor.