bugün

3 ay sonra işletme mühendisliğine gireceğim okul.

hassiktir! bunu ben mi demişim * .
makina fakültesi yüksek lisans koşulları ve dışarıdan gelenlere yl' de nasıl baktıkları hakkında bilgi almak istediğim üniversite.
merkez kampüsüne eşek kadar asırlardır çağdaş yazan ama iş uygulamaya gelince göt korkusundan kapılarını direnişçilere açamayan, yandaşlaşmış üniversitedir.

https://twitter.com/searc...C4%B1a%C3%A7&src=hash
geldiğime geleceğime bin pişman etmiş bok gibi bir yer.
2 yıl makina mühendisliğini okuyup bırakmak zorunda kaldığım üniversitemdir, özlediğimdir.
prof sınavlarıyla başa bela olan yer .
gemi ve deniz teknolojileri muhendisliği hakkında aydınlatılmayı beklediğim üniversite.
Meteoroloji mühendisliği hakkında bilgi alabilirsem daha da çok seveceğim, aday olduğum okul.
Lisans eğitimi için yapılacak en iyi tercihtir.
240 yıldır var olan ilim irfan yuvasıdır.

Hayalet kapısı yok olmuş, Mustafa inan kütüphanesi efsaneleri ile finallere çalışılan, bir dönem rektörü gelip ''Acıktım ben gençler,Kim benimle pizza yemek ister '' diye sorduğu güzide Teknik Üniversitedir.

işletme Mühendisliği hakkında bilgi isteyen öğrenci adaylarına yardımcı olurum..
bir türlü sevemediğim aksine nefret ettiğim eski okulumdur.
Kazandım, hazırlığı okudum, birinci sınıfa başladım ve ilk dönem yetti soğumam için. Elbette seven binlerce insan var. Asla laf edemem kimseye. Ama ben sevemedim.
Birçok hocanın bi sik bilmemesini, ders anlatmamasını alatamamasını, "ders notlarını fotokopiye(fetikopi idi adı) verdim(sattım), gidin alın çalışıp girin sınava" demesini sevemedim.
Insanların din düşmanlığını sevemedim.
Kolektif orospu çocuklarını sen adam yerine koyup arkadaş bellerken onların orospu çocukluklarının bir meziyeti olarak sırf onlarla aynı düşünmüyorsun diye seni adam yerine koymamalarını sevemedim.
olmayan parasıyla hava atanları sevemedim
insanlarla iletişimi iyi olan bir insan olduğum halde arkadaş ortamı da kuramadım burda.
Sonuç olarak yeniden sınava girip ıstanbul kültür üniversitesini kazandım. Memnunum valla.
asırlardır çağdaş, bir süredir yandaş!

https://www.facebook.com/...o.php?v=10151664534187696
tıp okunmasa gidilmek istenen sevilen üniversite.
doktora aşamasında kabul edilmeyi hayal ettiğim okul. yüksek lisansta başvuruları kaçırdım, üzgünüm, üzgünüm.
bazı bölümler için % 100 ingilizce seçeneğini kaldırarak bir işe yaramadığı defalarca kanıtlanan kendi dili dışında bir dille bölüm okuma durumundan kendini kurtaran üniversite. türkçe bile anlamakta zorluk çekilen bazı konular yabancı dille verilince insanlar okurken çıldırabiliyor.
bu aralar harıl harıl mezunlarını aradığım okuldur.

edit:şu an itüde okuyanlara da sesleniyorum.
An itibariyle ilk tm öğrencilerinden olduğum okuldur. Abi ve ablalarımdan yardım bekliyorum.
genel bakış itibariyle mühendislik fakültesi gibi görünen ülkemizin en saygın üniversitelerinden biridir. eskiden birde radyosu vardı bu okulun radyo itü 103.8 frekansından yayın yapardı, sanırım şimdi dinamo fm oldu o radyo işte.
güzel ve büyük üniversite.

not: yeni üniversitem.
görsel
aşk kelimesinin bendeki anlamının şu an hazırlık okuduğu okuldur. Özellikle mühendislik bölümleriyle ün salmıştır.
sözlüğü bile olan okul*. daha n'olsun?
hedeflediğim üniversite. (bkz: gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği) umarım tersaneler hep böyle kalmaz.
açıklanan ders programlarında elektronik ve haberleşme mühendisliği öğrencilerine çakallık yapmış okul.

http://www.sis.itu.edu.tr...programlar/prg.php?fb=EHB

öğrenciler hoca seçiyor; bazı hocalara ciddi yönelim varken bazı hocalardan kaçıyorlar diye bir derste önce herkesi bir şubeye toplayacaklar, sonra farklı hocalara dağıtacaklar.

yüzyıl düşünsem aklıma gelmezdi. bunu yaparken "neden bu hocalardan kaçıyor bu öğrenciler, sorun ne" diye de düşündüler mi acaba?
Elektronik ve haberleşme ile bilgisayarına neden olmasınki dediğim üniversite. Okuyan mezun olan felan varsa çok pis yardım alırım.
güncel Önemli Başlıklar