bugün

Bunu yapmak için akıl ve ruh sağlığının yerinde olmaması lazım.

görsel
görsel

--spoiler--
Bu ambulansa ne oldu biliyor musunuz ?

Ekibimiz vakaya gidiyor covid-19 şüpheli olduğu için tulum maske gözlük takıyor. Yoldan geçen meraklı vatandaş arabasını durdurup soruyor
Hasta kim? Corona mı? Ne olmuş ? Anlatsana ?
Ekibimiz de hasta mahremiyeti kimlik bilgisini paylaşamayız deyince aynı şahıs ambulansı yumruklamaya başlıyor. Bu esnada ambulansa hasta can havli ile alınıp kapı kapatılıyor. Ekip olay yerinden uzaklaşmaya çalışıyor şahıs ambulansın önünü arabasıyla kesiyor.
Yerden aldığı kaldırım taşı ile hastanında bulunduğu arka kabinin camını kırıyor. Sürücü arkadaşımız ancak şahsın arabasına çarparak olay yerinden uzaklaşıyor. Tabi şahısta peşinde takipte. Ekibimiz kendini en yakın karakola zor atıyor.
Allahtan yoldan ambulansı sıkıştıran aracı gören bir vatandaş 155 i arayıp plaka bildiriyor ve şahıs tespit ediliyor.

Çok şükür ekibimizin durumu iyi.

Hastamız da başka bir ambulans ile karakoldan alınıp hastaneye sevk edildi.
--spoiler--

Kaynak: Büşra Kayalı Durmaz (@busradurmaz112) https://twitter.com/busradurmaz112?s=09
Ulan ne beyinsizler var memlekette ya. Katıksız, saf kötülük, beyinsizlikle birleşince neler oluyor.

infaz sistemi yine değişiyor. Zaten selam verip çıkıyordu suçlular artık o da olmayacak. Şunu yapan adam 15 sene içeride kalacak ki bir şeyler değişsin. Artık ceza infazına kadar düşürdüm algımı. Amk beyinsizleri.
Bu vahşi ruhlu adamı vurup cesedini kadavra olarak kullanacaksın hastanede.
Tövbe bismillah durumudur.

Bu saldırı olsa olsa, Erzağı, yiyeceği bitmiş, ekmek arası bali yemiş bir saykonun davranışı olabilir.
Başka açıklaması olamaz!
Aziz nesine hala kızıyor muyuz? ?
Orosbu çocuğu eylemidir açık ve net.
Sağlık çalışanları alkışlanırken, kahraman ilan edilirken, vefat edenleri şehit kabul edilsin derken;

Bu dengesizin davranışını kınıyorum.
Sağlıkta istenen şiddet yasasının çıkması yıllar alıyor herhangi bir ihale yasasının çıkması dakikalar. .
hemsire kiza baktim fenerbahceli... bence adam icerideki kim diye sorunca sinirden cama kafa atip sucuda soru soran adama atmis olmasi daha muhtemel bi senaryo...
cbaskan fbli, tff baskani fbli hakem fbli ama gs kazaninca terimin masa basinda cok kulisi var,
onlarin hepsi bu tiynet, hadisenin anlattigi gibi oldugunu sanmiyorum sucladigi adam ne diyo dinlemeden yargiya varamayiz...
Büyük bir saygısızlık, kara bir lekedir. Birinin ambulansa saldırması kadar iğrenç bir şey duymadım görmedim.
kim ne derse desin nasıl yorumlarsa yorumlasın gezi olaylarını akıllara getirir. hatta hızını alamayanlar çiçekleri fidanları koparıp yoldu, bankamatikleri kullanılamaz hale getirdiler.
(#43073410) kızın ne dediği ne yaptığı hiç fark etmez, ne yaparsa yapsın bir kişinin bu şekilde davranması saldırması küfür edip takip etmesi onu hiç bir zaman haklı göstermez. Dağ başımı burası, orman kanunlarımı geçerli. Bir de devlet malına zarar vermiş, adamın elle tutulur hiç bir yanı yok.

Bunun takımlarla hiç bir alakası yok, senin kafa farklı çalışıyor herhalde.
ulan bizim ülke neden böyle arkadaş. hakikaten utanılacak bir ülke olduk. her buluşu yapar insanoğlu ama cehalet nasıl yenilir?
Şimdi bu oç mu insan hayatı için daha büyük tehdit yoksa koronavirüs mü ?

Koronavirüsün gene bir aşısı falan yapılır, kurtuluruz ama, bu oç na bir aşı var mı ?

Atacan bu oç nu koronavirüs karantina binasına anlayacak. Ama nerde...