bugün

yokluktan millet birbirini sikiyor... ilginç olay..
içinde meksikalı ve almanın da bulunduğu 60 erkeğin sinemada uygunsuz halde yakalanmasıdır.

(bkz: uluslararası ilişkiler)
istanbul'da 60 erkeğin* iki ayrı sinema salonunda 30'arlı gruplar halinde ilişkiye girme durumudur.

ama yedi kişi toplanın da bir danaya girelim desen yok.*
sivas- istanbul şark ekspresi.
ahlaksızligımızın geldiği son nokta.bilmem daha neler göreceğiz.hangi illerimizden daha böyle ahlaksız haberler alacağız.

durumumuz çok vahim...
(bkz: kekeler toplanıyor)
vallaha ne demeli bilmiyorum ama iyiye gitmiyor durum.

ekonomik kriz, barış, açılım derken abooov göt iyice üryan oldu.

aşırı dinden kaynaklanıyor zannımca. rahmetli osmanlının kulakları çınlıyor.
üçüncü zirve haftaya kadıköyde olacaktır. 50000 kişi + drogba.
- istanbul da tam tamına 60 tane erkek cisel ilişkiye girmiş, tam tamına aaaltmışş
+ ne biliyon 60 olduğunu, ya 59 sa, saydın mı lan
- saydım tabi efendim
+ say lan!
- eehh! şeeyy! ahmet ile güner, muhittin ile berkecan, yusuf ile kazım, recep ile serhat, eeee, ıhhh !!! muhittin ile berkecan
+ onu dedin geç, ee 8 olduu
- aaa dedim mi, eeeh recep, şaban ve ramazan
+ uydurma lan
- niye uydurayım efendim onlar 3 lü yapıyor
+ tamam 3 lü yapsınlar ee 11 oldu say daha say
- eeee metin ali ve feyyaz
+ bunlarda mı 3 lü ulan dingil, uydurma lan, bak saymamışsın işte, kıçından sallıyon
- saydım efendim, şimdi öle sorunca aniden aklıma gelmedi, ama sinemadan bir çıksınlar hepsini tek teeek sayıcam merak etmeyin...

(bkz: recep ivedik)
bir asansörde yiyişen dayılar değildir.
dün bu konudan kime bahsettiysem, herkes kıyametin yaklaştığından dem vurdu.

(bkz: kıyamet alametleri)
Hakkında girilen ve hiçbiri komik olmayan bissürü entrynin günün en iyi entryleri arasına girmesine neden olan gay ilişkidir.
dincilerin yukselısıne denk gelmsıtır. ne garıp.
okeye dördüncü bulamıyorken, 60 erkeğin aynı ortamda farklı faaliyetler içerisine girdiği üzücü durum.
acaba okey kullanıyorlar mıydı? eğer öyle ise içim biraz rahatlar.
ibnelik.
Ne yapacaklar tecavüzcülerin,katillerin bi türlü giremediği hapise mi sokacaklar gayleri diye sordurtur.
sayılarının 60 da kalmasına kesin gözüyle bakılan gruptur. ah birde doğura bilseler ortalığı kasıp kavuracaklar da. neyse ki onu yapamıyorlar.
uygunsuz biçimde yakalanan insanları düşünüyorumda iyi ki o heyecanla polise attırmamış. yoksa komaya sokarlardı adamı.
akp döneminde olmuştur.
sayısız kezbanı haklı çıkartan haber "piyasada adam kalmamış harbiden" (bkz: kardan da olsa adam görsek)
(bkz: zamanlaması manidardır)
60 erkek demek epey bir yanlış tabir olmuş.
güncel Önemli Başlıklar