bugün

(bkz: 27 şubat 2020 idlib te türk üssüne saldırı)

çarpıtma bir başlık açan bu arkadaşı arada bir yukarıdakinde de görmek ister bu gözler. itfaiye erlerinin ölümüne ekrem bey sebep olmadı fakat o kadar günahsız çocuğun göz göre göre ölmesine kimin sebep olduğu ortada.

Edit: Arkadaş yazmışım yanlışlıkla. insan artığı olarak okuyunuz.
bayram yaklaştıkça bayram yevmiyesi için bu ak çomarların şirazesinin kaydığını gösteren haberdir. yavşak falan deyince alınıyorlar bir de. vefat edenlere zerrece üzülmek yok. bir allah rahmet eylesin demek yok. varsa yoksa cehape belediyesi ve imamoğlu. insanlar şereflerini ve ahlaklarını böylesine nasıl kaybedebiliyor hakikatten çok ilginç. bu eleman bir de çoluğum çocuğum var diyor. yaptığım bu kansızlıklar onlardan çıkar diye de hiç korkmuyor. sorsan dindar inançlı adam kadere falan inanıyordur ama kazanın bile imamoğlundan geldiğine iman etmiş.
allah rahmet eylesin.

benim böyle bir olayda bile maalesef konuşacağım şey farklı ki, siz de çoktan farkettiniz biliyorum;

inatla itfiaye yazmış. nasıl yazıldığını bilmediğini düşünmüyorum. sadece böyle bir olayda bile bu trolün şöyle bir kelime yanlışını defalarca -hangi amaçla olduğunu bile anlamadan- gözümüze sokması, moderasyona olan nefretimin daha da artmasına neden oluyor.

bir de iBB imamoğlu ibaresi girmiş. ulan iki insan hayatını kaybetmiş. hâlâ siyasi çıkarlar peşindesin. kimin köpeğisin ulan sen? tasmanın fiyatı ne kadar ki, insanlığını vicdanını yok sayıyorsun?