bugün

etrafı 200 milyonluk arap devletleriyle sarılmış

yukarıda yine arap destekçisi türkiye ve iran

o ise 8 milyon bir avuç nüfusuyla ortada yapayalnız

korkmuş ve bezmiş

arkasını kollayacak başka bir yahudi devleti bile yok.

o arapların sürekli baskı, eziyet ve yıldırma politikalarına maruz kalan.

araplar tarafından asimilasyon politikası uygulanan.

atalarının dizayn ettiği kudüsü, 2 cami dikip burası bizim deyip , el koyan barbar araplarların zulmüne maruz kalıyor.

diren zavallı israil!
(bkz: israil in kendini taciz edenlere tecavüz etmesi)
israile yapılması gerekendir, hatta tecavüz bile edilebilir.
israil'in bizzat istediğidir.

buna biz insanlar 'işgal meşrulaştırma' diyoruz. müslümanlar ise 'eheeheh yaşasın isail'e nasıl ayar verdik öhöhöh' diyorlar.

bunun da en kolay yolu, afganistan'da, gazze'de olduğu gibi iktidarı müslümanlara servis etmek. derhal çıkıp müslüman müslüman konuşup, gerekli işgal ortamını hazırlıyorlar.

hemen örnekleyelim,

israil in gazze deki ordusu hamas dır

peki çözümü ne?

bizim yaptığımız gibi, yapmak. biz ingilizleri bu topraklardan nasıl kovduk? müslümanlık yaparak mı? tankla, tüfekle mi?

tabi ki hayır, meclis kurarak, insan aklı ve haysiyetiyle kanunlar çıkararak, hamleler planlayarak. dünya kamuoyunu müslümanlık yapmayı bırakıp ardımıza alarak.

hakikat bu.

hadi şimdi biraz ortaçağ komikliği izleyeyim.
fingirdek olduğu için taciz edilmiiştir. işvebaz ve şuh edalarla sağa sola saldırırsa taciz ötesi durumlara gebe kalabilir.
yahudilerin dünyanın ırzına geçmekten fırsat bulduklarında rahatsız oldukları taciz şekli.
israilin musluman ulkelere tecavuz etmesi sonucu musluman ulkelerinde bir zahmet tacizlik bir tepkisi olsun.
taciz edilen israil ama "seven" de israil oluyor. dolayısıyla sonuç açısından israil kazançlı...
hak olan taciz değil tecavüz edilmesi ama onu yapacak yürek kimsede yok.
(bkz: israil in kendini taciz edenlere tecevüz etmesi)
bunlardan biri de türkiye dir. mesela şöyle bir olayla karşılaşabilirsiniz " evet sayın seyirciler şu anda bir israil askerine tamamen barışçıl bir parmak atacağız bakalım isreilli askerin tavrı ne olacak".
müslümanlığın saldırgan bir din olmasından mütevelit olaydır. üstelik bu din yahudilerden bilmem kaç yüz sene sonra ilk tek tanrılı dini başlatan yahudilerden taklit edeilmiş ama araplardan anca bu kadarı çıkabilmiştir.
israil'i heybeliada sanan malların cevaplarını aldığı taciz türüdür.
insani yardımı türkiye deki işsizlik ile kıyasalayan gerizekalı insanlarda var tabi.
hayır böyle insanların o filoda 50 ülkenin bulunduğunu ve bunalrdan birinin komşumuz yunanistan olduğunun haberi yok mu acaba.
ki yunanistan şuan ekonomik olarak bitmiş durumda fakat buna rağmen insanlar bizden kötü durumda olanlarda var deyip insani bir yardımda bulunuyor ve bildiğim kadarıyla yunanistan müslüman değil.*
bu yardımı, bu ablukayı kırma, bu vahşete dikkat çekme eylemini dini bir sembol gibi gösterip siyasi bir olaymış gibi gösterenlerde var.
ama değil bu filo tamemen insani bir yardım, vicdanı olan her insanın desteklediği ve vizdansız israil'in katlettiği bir eylem.
Hayal ürünü olandır.

Bu düşünceyi destekleyen en az israil kadar köpektir! Ne demek müslüman ülkelerce taciz edilmesi? Müslümanlar "inançları gereği göstermeleri gereken tepki"yi gösteriyorlar! Müslümanlar "dur lan önce ben kendi milletimi bir doyurayım sonra onların ölüleriyle uğraşırım" diyemezler. Müslümanlar bu kadar sığ olamazlar! ORada insanlar ölüyor ya ölüyor! Elin sivri zekası da "benim halkım aç önce benimkilere yardım edilsin" diyor var mı böyle insafsızlık, vicdansızlık, vurdumduymazlık? LAnet olsun sizin gibilere! Lanet olsun ki orada yardım gemisindeki insanlarımız ölürken, canlarının kurtulacağından bile emin olamazken siz burada rahat evinizde bilgisayar başında onları "eleştirebiliyorsunuz"! LAnet olsun sizin yok olmuş insanlığınıza da!
burasını bize vaadettiler bi siktiringidin mi altı çizili demokratiklik? gitmesseniz ebenizi sikerim mi altıçizili demokratiklik... o zaman sana demokratik davranasım var sevgili yazar arkadaşım...
ABD ordusunun müdahalesi ile son bulacak durumdur. islamın barbar yayılma metodları derhal durdurulmaldır. Laik bir ülkede yaşamak istiyoruz, 5 vakit Arapça islam propagandası yapılan ve barbar örgütlerin halka kurduğu baskı altında değil.
israil vs filistin mevzusunu ''ama onlarda bomba yağdırıyorlar''kadar saçma bir sebebe indigeyen beyin özürlü sözlük yazarları.

mevzunun aslı ; israil in bomba yağdırması veya zulüm filan değil ;

1. si sırf müslüman *olduğu için zulüm yapıldığını, bencil ve ikiyüzlü inancınızla örtmeye çalışmaktır.
2. si memlekette bunca aç varken ve bir daha söylüyorum ; 900 tl açlık sınırı olmuş işçi maaşıyla bırak aile doyurmayı kendi karnını zor doyuruyorken,
ve de bu ülke de 25 milyon insan hala açlık sınırının altında iken soruyorum; kim yardımı muhtaç? önce millet gelir benim bildiğim. sizin bu yaptığınıza ;

ayranı yok içmeye faytonla gidiyor sıçmaya;
kelin kendi merhemi olsa başına sürer. lütfen beyinlerimizi düşünmeden konuşarak ölüme sürüklemeyelim!
zekai bir önermedir.

bu başlığı açan ve önermeyi yapan şahsı vicdana davet ediyorum.

kim kimi taciz ediyor ulan?
kendi yaptiklari tecavuzlerden sonra, bahsi gecemeyecek kadar azdir.
lanetlenmiş ırk olarak tanıtılmaları örnek olarak gösterilebilir..
senin kürt topraklarında ne işin varsa o işi vardır. kaldıki orası miladtan öncede israilindi şimdide israilin meşru topraklarıdır.
okuyorum yazılanları ve acı bir gülümsemenin tadı yayılıyor yüzüme; tadı kaçıyor hissedişlerimin...diz boyu cehaletin içerisinde bilgi saçma vazifesine soyunanların garabeti bulaşıyor yüzüme gözüme...
''Bilmediğini bilmek en iyisidir. Bilmeyip de bildiğini sanmak tehlikeli bir hastalıktır.''(Lao-Tzu)...
Keşke bilmeyenlerin; susabilmek gibi bir meziyetleri olsaydı; varlıklarına tahammül daha kolay olurdu...
israil'in müslüman toprağında ne işi var dediğim durum. adamlar sonradan hile ile ülke kurmuşlar. müslümanları katletmişler. gazze de ki çocukları misket bombası atarak öldürmüşler. bunları yapan israil'de suç yok. müslüman ülkeler taciz ediyor diye suçlu oluyor. saçmalık.
israil'in yaptığı şerefsizliklere karşı, "ama onlar da şunu yaptılar" şeklinde yapılan gerzekçe savunmadır. ayrıca (bkz: dua etsin tacavüz etmiyorlar)