bugün

izmir'de yaşayan kemalci, laik teyzelerdir. çarşaf yırttıkları da görülmüştür. *

--spoiler--
izmir'de Cumhuriyet Kadınları Derneği, "Yeni anayasada laiklik olmamalı, yeni anayasa dindar olmalı" diyen TBMM Başkanı ismail Kahraman'ın bezden maskotunu parçaladı, topuklarıyla kafasını ezdi, süpürüp çöp kutusuna attı.

Cumhuriyet Kadınları Derneği, 97 şubesiyle eş zamanlı olarak izmir'de de basın açıklaması yaptı. Konak Meydanı'nda yapılan eyleme Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel Başkanı Canan Arıtman ve 50 kadın katıldı. Arıtman, "Yeni anayasada laiklik olmamalı, yeni anayasa dindar olmalı" diyen TBMM Başkanı ismail Kahraman'ı şu sözlerle eleştirdi:

"BURADAN CUMHURiYET SAVCILARINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUZ"

"Bu sözler, yüce divanlık bir suçtur. Buradan cumhuriyet savcılarına suç duyurusunda bulunuyoruz. TBMM Başkanı, şahsi fikirlerini ifade ettiğini söyleyerek tornistan yapmaya çalışmasın. Zaten istanbul Üniversitesi'ndeki konuşmasında hiç öyle 'şahsi fikrim' de demiyor. TBMM Başkanı olarak böyle konuşamaz. Demek ki yüce meclisimizde ismail Kahraman namusu ve şerefi üzerine yemin ederken yalan yere yemin etmiş. Tanrı milletimizi bunların dindarlığından korusun."
--spoiler--

http://www.sondakika.com/...kotunu-parcaladi-8390306/

bu ülkede ifade özgürlüğü sadece kemalcilerin hakkı değildir. bu saldırganlık, şiddet, laik atak geçirip kendini kaybetmeler neden?

(bkz: chp liler neden bu kadar çirkef sorunsalı)
ne ensarcılara, ne cehapeli teyzelere sempati duyabiliyorum. bunlar normal insansa ben neyim amk... kendimi hiç bir yere ait hissedemiyorum. dünyada yalnızım sanki amk. albert camus'un yabancı diye kitabı vardı, ondaki herif gibi ruhsuz ruhsuz geziyorum amk... bedensel zevklerle kendimi oyalamadıkça yaşamanın hiç bir anlamı yok diye düşünür oldum.