bugün

bir kere kendi arzusuyla seks yapan bir kadın, evli değilse "vay orospu niye seks yaptın, ben senin yüzünden yapamıyorum. Al namaz, oruç diye nefsi köreltecez diye uğraşıyoruz" onun için kul hakkını helal etmemekten kaynaklanan bir durumsa ben helal ediyorum hakkımı. Tanrı'nın bağışlayıcılığından bahsediyoruz ya, birazda diğeri seks yapabilme özgürlüğüne sahipken, diğerine bunu yasaklayıp ondan sonra yapanı cezalandıracak hoşgörüsüzlüğünden bahsetmeliyiz. Kardeşim yapan yapsın, ben hakkımı helal ediyorum. kimsenin yaptığı zina umurumda değil.

ondan sonra müslümanlık hoşgörü dini, bok hoşgörü dini amınakoyim gece gece kadını taşlayarak öldüren müslüman kalabalığı gör, bunu cep telefonlarının kamerasına çeksinler, sanki öteki tarafta madalya verecekler bu hareketlerine, ondan sonra metalciyi, bilmemneyi gay'likle suçla. Ulan adam evinde gizli saklı yapıyor, nefsini en azından yasaklar ve toplumsal konjontürden ötürü dizginliyor, sen yolda gördüğün mini etekliye laf atıyorsun, komşunu fantazilerinin nesnesi yapıyorsun, etini üç kuruşa peşkeş çeken fahişenin bedeninden maksimum fayda, minimum zarar esasıyla ergenlikten gençliğe ilk adımını atıyorsun, yalnız kadınları kaçırıp tecavüz ediyorsun, dedikodularını yapıyorsun ondan sonra islam hede höde. siktir git şerefsiz.
yanlış önerme.
doğruluğunu ispat için kur'an-ı kerim'den herhangi bir ayet yeterlidir, ama bulamayacaksınız boşuna uğraşmayın.

kur'an-ı kerim yerine ateist forumlardan islamı öğrenmeye kalkanların hazin sonudur oturma organıyla anlamak. ilk kaynak yerine dolaylı kaynaklar tercih edilir neden bilinmez. aslında bilinir, işe öyle gelinir.

edit: recm ayeti bulunmakta evet, ama bizim bildiğimiz manada ölünceye kadar taşlamak değil. ceza olarak geçer, inkar olmaması açısından düzeltiyorum.
(bkz: dinden çıkarıcı söylemler)
(bkz: allah şuur versin)
hz. peygamber'in Maîz isimli bir sahabiye, Cüheyneli bir kadın, Büreyde isminde sonradan müslüman olan bir kadın müslümana gördüğü muameledir. Hatta kadınlardan biri hamiledir, peygambere gelir "allah adına hükmü yerine getir" der, peygamber kapısından kovar. Tövbe et der, kadın tekrar gelir, peygamber yine kovar. en sonunda o zaman çocuğun sütten kesildiği vakit uygulayalım der. rivayet olunur ki taşlama sırasında kadına hakaretler yağdıranları eliyle susturur. "O sizin din kardeşinizdi" der.

heyhat, peygambere bakın nasıl da merhamet timsali. O sizin din kardeşinizdi, ama taşlayarak öldürebilirsiniz. neymiş karıncayı belini incitmeden yapacakmışız.

islam'ı eksisiyle artısıyla tartışamayacak basmakalıpçıların, hizipçilerin bunu dile getiremeyen dinci radikallerin islam büyüklerine bu hadiseyi sorması yerinde olur diye düşünmekteyim. o zaman ateist forum muymuş, yoksa islama sürülen kara leke miymiş ortaya çıkar.
(bkz: içinizde kim günahsızsa ilk taşı o atsın)
biriyle muta nikahı yla evlenirseniz ,herkes sevistiginizi bilirse, istediginiz kadar sevisip sevisip ayrilabilirsiniz.

zina yaparsanız, herkescikler bilmeden sevisirseniz, cezasını cekersiniz.

edit:dinin siyaset ugruna kullanımını ve mahvedilmesini elestiriyorum.
siz guzelce okuyup ogreniyorsunuz kabul ediyorum, peki okumayan ve yasamı bunun ustune kurulu insan nasıl ogreniyor bunları, hangi sekilde ogreniyor, nasıl uyguluyor hayatında?
ismail Hami danişmend'in Türk Irkı niçin müslüman oldu kitabında Arapların zina yapanları toplumdan uzaklaştırdığı anlatılır.

Tam tersi Müslümanlık öncesi Türklerde ise zina yapmanın cezası ölümdür ki o devrin şartları içinde Müslümanlık öncesi Türklerin bu cezası gerekli bir cezadır.
kadına ve erkeğe eşit olan ceza. erkek yaparsa erkek, kadın yaparsa kadın cezalandırılır. yazacaksanız hakkında 2 satır okuyup da gelin yahu. zır cahiller.
Gereksiz insanlıktan uzak ne yaptığını şaşırmış şuursuz insanların bide bunu din için yapıyoruz dediği ama sadece egolarını ve kendilerini tatmin ettikleri olay.
caydırıcı ve tam da suça yakışır olması itibariyle uygulamada özenilecek cezadır.