bugün

Sosyal adalet, insan hakları, hayvan hakları, hırsızlığa duzenbazliga karşı olma gibi konularda uyum sağlanabilecek bir birlikteliktir.
solcu kızın şiddet görmesiyle boşanmaya gidecek olan birlikteliktir.
islamcı erkek olarak cevap verme gereksinimi duyduğum birlikteliktir. şu an bir kız ile görüşüyorum. sol ağırlıklı görüşü var. gezi olayları falan düşünün işte.

sorun 1 : bu kısım da arkadaşa hak veriyorum ama solcu olmak demek herkesin altına yatmak demek değil.

sorun 2 : chp'den nefret etme gibi bir durum yoktur. hdp'den nefret etmeyen bir sürü islamcı vardır. kız chp'li ise sıkıntı olmayacaktır hdp'li ise vatan hainidir o başka mevzu.

sorun 3 : dekolte giyinmemesi değil. düzgün giyinmesini ister. bizim örf ve anenelerimiz de televizyonlar da gördüğünüz gibi giyinenler yok zaten. sadece biz değil babası da solcu olsa kızının düzgün giyinmesini ister. yobazlara göre dekoltedir ama normal giyinirler.

sorun 4 : islamcı erkek gerzek ise çalışmamasını ister. eğer olursa evleneceğim kız aylık 3 000 lira maaş alıyor. mal mıyım ben bu paradan mahrum kalayım ? geçimi sağlamak eskisi kadar kolay değil bu seçenek çok saçma.

sorun 5 : ortalık bir yerde kimse regl olduğunu söylemez. bu ayıp değildir doğal bir olaydır. ama gidip bunu söyleyecek kız yoktur. saçma bir önerme daha. doğal bir olaydan bahsediyoruz. sen sikini kestiriyorsun sürekli sünnet sünnet diye anlatıp duruyorsun dal taşşak dolaşıyorsun sıkıntı olmuyor ilk önce onu bir düşün.

sorun 6 : o ne iğrenç bir ilişkidir arkadaş. neden bir şey döküp içelim. zeytin yeriz. biz serdar ortaç ile büyümüş nesiliz.

sorun 7 : buna bir şey diyemem. benim arkadaşım ile belki görüşebilir. ama onun dışında zor bir ihtimal. benim yanımda olmak kaydı ile tabi. tebrik ediyorum bu güzel tespit.

sorun 8 : türban takmasını istemem. baş örtü takmasını isterim. ama takmaz ise kendi tercihidir. annem baş örtülü biri iken ablam başı açıktır. daha bugüne kadar gram baskı yapılmadı. hepsi 5 vakit namazını kılar. biz allah'a ibadet ediyoruz şekilcilik yapmıyoruz. baş örtüsü takıp üniversitede bizim eve gelip alkol alan kız gördüm o yüzden saçma geliyor bu muhabbet. kendi isteği ile zamanlar kapanır büyük ihtimal ile. kapanmaz ise allah ile kendi arasında bir olaydır.

başka sorun yok galiba. evlenebiliriz.
Mürşidi olmayanın mürşidi şeytandır. Biz zemzemi şehvet'e alet etmeyiz bir anlamı var...
Herkesin gönlüne göre eşi...
ikisi de birbirini gördüğünde mutlu oluyorsa,kalabalık içinde gözü onu seçip ayırıyorsa,görüşlerini açıkca konuşup ifade edip birbirlerini dinleyebiliyorlarsa yaşama şansı olan birlikteliktir.

yaşayanların karar vermesi gereken birliktelik.

hepimiz ölüp ,toprak olup,küllere karışıp rüzgarda savrulup gidicez ,kalıplara mahkum etmeden sevgiye şans tanınmalı.
Bak işte buna katıla katıla gülerim. Solcuları yine aşağılamak için her şeyi yapmışsınız.

Sorun 1 : solcu kız , hayatındaki kişinin haktan , adaletten bahsetmesini ister , islamcı erkek sadece şekil muhabbeti yapar.

Sorun 2 : solcu kız hayatındaki kişinin baskı yapmasını istemez , ancak islamcı erkek baskı ile kapatmaya çalışır , ancak kafasında her turlu sapik fanteziyi başka kadınlar üzerinde kurar.

Sorun 3 : solcu kadın çalışmak ister , ancak islamcı erkek izin vermez ancak çocuğu olacağı zaman kadın doktor istiyorum der. işte bu kadar cahil ve beyinsizdir.

Sorun 4 :
Sorun 5 :
Sorun 6 :
.
.
.
Daha dunaynin sorunu yazılır buraya islamcinin kadını da erkeği de komple sorundur zaten.
Aşk otada konar, bokada ya hu ilginç bir tarafı yoktur, olabilir. islamcı diye aşık olmayacak mı ya da solcu diye islamcı, dindar bir kişiye aşık olmayacak mı? Önemli olan insan olmaktır.
Beyefendiye bir adet kullanılmış beyin lütfen.
Yaşamayın siz.
Bence tek sorun göbüşünden zemzem içmek istemesi dindar erkeğin. Nu sorun halledilince gerisi kolay.

Göbüş sonuçta boru değil.
güncel Önemli Başlıklar