bugün

bakın açık konuşuyorum, islam kendi içerisinde vuku bulmuş emirleini yerine getirmeyenlere zerre kadar sevgi ve hoşgörü beslemez. varın bana yobaz deyin ya da dikkat çekmeye çalışıyor. lakin gerçek bu.

islamın yasaklarına ve emirlerine uygulamayan islam hukukuna göre mürted konumundadır. islam namaz kılın diyecek günde beş vakit kurtuluş çağrısı yapılacak kimse umursamayacak. kadınlara kapanın diyecek buna rağmen bedenleri köpek nefislere peşkeş çekilecek, içki içmeyin denilecek birileri küstah bir yarış içerisindeymişcesine ölene kadar içecek. zina yapmayın denilecek zina sözde özgürlük adına sokaklarda işlenecek. bütün bunlardan sonrada hepiniz kafirsiniz dediğimde hani islam sevgi diniydi yeaa diyeceksiniz. yok öyle. dinde zorlama yoktur ayeti, yahudi ve hristiyanlar içindir. islam itikadi üzerine doğanlara her türlü zorlama yapılır.

yaşasın allah ın kanunları yaşasın islam şeriati.
(bkz: islam dini ile dalga geçmeye çalışan yavşaklar)
(bkz: allahtan çok allahçı)
içi boş kişisel yorumdur . yorumu yapan allah değil . siklenecek tarafı yoktur bunu söyleyenin.
(bkz: başlık sıçıyorum)

(bkz: islam hiç de sevgi ve hoşgörü dini değilmiş)
değil evet. öyle olsaydı dünyadaki tüm teroristler ve terorist gruplar müslüman olmazdı. hizbullah, ibda c, el-kaide, pkk vb. örgütler hristiyan, musevi değil ya. öz be öz müslüman, birazcık insan sevgisi, hoşgörüsü olsaydı öncelikle müslümanım diyen kişiden terorist olmazdı zaten.