bugün

denize girince gerçekten çoraplar ıslanır mı ıslanmaz mı? bu ulvi sorunun cevabı için pulp'a büyük iş düşüyor. haydi sözlük ahalisi pamuk eller cepe. öğrenmemiz lazım bunu.

(#2991285)
desteklenen kampanya.
araştırma yaparken tüm seçeneklerin incelenmesi sonuçların güvenilir çıkmasını sağlayacaktır.
misal; başımıza çorap ördük ve kafamızı sokmadıysak, denize girince çoraplarımız ıslanmaz. direk ıslanıyormuş cevabı beni pek tatmin etmez.
biz buna çişimi yapıyom popom kuru kalıyo etkisi diyoruz.
olaya duyarlı yaklaşmak lazım. kendim için bir şey istiyorsam ne olayım. maksat gençleri bilgilendirmek.
deney için bir haftadan daha az kalınmaması gerekmektedir. her yönüyle incelemek minimum iki haftayı alacaktır.

bilim insanı olarak gerekli laboratuvar ortamını yansıtabilmek için benim de çalışma grubunda düşünülmem gerekir.

beyaz tenli olduğum için yüksek koruma faktörlü bir krem olursa sevinirim. Bütün gün güneşin altı çekilmez ama, bilim aşkı.
bu kampanyanin fikir babası olarak en büyük destekçisi ve yardakçısı olduğumu açıklamaktan gurur duymaktayım. bu saçma kampanyanın ilerlemesi uludağ sözlük için çok önemlidir. herkesi bilinçli olmaya ve gereksizliğin dibine vurmaya çağırıyorum. (bkz: sözlüğün amına koymalıyız) (bkz: sözlük rahatlama seansları)
bir de paletle denenmesini önerdiğim kampanya. diğer tüm şartlar; ozan ve diğer adını hatırlayamadığım kız, içilen bira, çişin gelmesi sabit kalmak şartıyla ayağa ayakkabi yerine palet giyilerek denenip sonuçlar rapor edilmelidir.