bugün

.aradaki vs olabilmek için bir saniye bile düşünmeden ruhumu satacağım karşılaşmadır.
bir davulun sesi uzaktan hoş gelir nidası.
güzel kızlardır.
manyak kızlardır.
iskandinav kızlarından kasıt isveç'li kızlarsa iskandinav kızların galip geleceği eşleşmedir lakin danimarka, norveç gibi ülkelerin kızları dahil edilirse slavların havada karada denizde üstün olacağı eşleşmedir.
gerçekten güzel kızlar tercihim iskandinav bide boyu uzunsa değme keyfine.
her iki tür kızında hiçbir zaman s*klemeyeceği anket.
arnavut kızları sakın çıkıp ben slav ırkındanım hebele hübele yapmasın(romenler ve arnavutlar slav değildir), ayrıca 1 çocuk doğurduktan sonra yer çekimine yenik düşen göğüs, göbek ve kalçaya sahip olduktan sonra saf kan ukraynalı olsan ne yazar?
http://www.youtube.com/watch?v=agOf69AoxcE
bir kuzey kızı güzelliği.
(bkz: tie break olur)
ben bir iskandinav alıyım lütfen.
slav ülkelerinden birinde öğrenci olanlar için kesinlikle slavlar diyeceği başlık.
ten süt beyaz olduktan sonra ırk fark etmez. faşizanlığın lüzumu yok.
aradan bunca sure gecmesıne ragmen aklımdan cıkmayan kızlardır.
iskandinav kızı güney afrika'ya düşse başının çaresine yine bakar. erkeği bir kurtarıcı olarak görmez.

slav kızı ise güney afrika'ya düşsün düşmesin, kurtarıcı olarak görebileceği bir erkek arar ve ister ki bu erkek ona kürk alsın, kredi kartını versin, vs.

elbette bu saçma bir genelleme olabilir ancak gözlemlediğim genel olarak bu. bunda tabii, çevresel koşulların doğrudan etkisi var. slav kızları eski doğu blok ülkelerinde bulunuyor ağırlıklı olarak. bu ülkede insanlar tüketime, gösterişe aç, henüz tüketim ve gösteriş doygunluğuna ulaşmış değiller. iskandinav ülkelerinde ise durum tam tersi. kadınlar zaten yeterince güçlü konumdalar; hem yetiştirilme tarzları hem de kadın-erkek eşitliğinin mükemmel olmasa bile sağlanmış olması, iskandinav kadınlarını kurtarıcı bir erkek aramaya itmiyor. slav ülkelerinde ise durum aynı değil.
slav kızları da güzeldir elbette hatta çok güzeldir ama iskandinav kadınlarının yanına yaklaşmaları imkansızdır. hatta bi sıralama da yapiyim enternasyonel ufka sahip hemcinslerim için;

1. iskandinav kızları (açık ara)
2. latin kızları (buraya slav da konabilirdi, benim latin tercihim subjektif oldu tabii biraz yani şahsi beğeniler vs.
3. slav kızları ( uzun süreli ilişki derseniz 2 numaraya bunları koyun)
4. fars kızları
5. türk ve arap kızlarını da buraya koyalım birbirini andırır zira bunlar.
iskandinav kızları dediğim ankettir. şöyle bir gerçek var çünkü:
(bkz: sandra nurmsalu)
Ikısı de latın kızları degıldır efendım.
iskandinav kizlari anilasi slav kizlari tapilasidir .
slav kızlarının fark atacağı ölümcül karşılaştırma. genel olarak iskandinav kızları soğuktur slav kızları sıcaktır.
iskandinav kızlarının fark atacağı, gereksiz karşılaştırmadır. Zira ikiside elde mevcut değil :(
iskandinav : görsel

slav : görsel

haksızlık oldu sanki biraz.*
ikisi de harikulade, ama en iyisi germenlerle karışmış slavlar yani çek ve leh kızları.
iskandinav kızları anormal iridir. harika bir yüzün bir dev'e takılması olayıdır. slav tayfası ince kesimdir.
(bkz: ölüm grubu)