bugün

ironi, bahse konu olayın tersini söylemek, suyuna giderek eleştirmek anlamına gelen güzide bir sözcük. Şimdi ne oldu kardeşim bunu biz bilmiyor muyduk? bağrışmalarını duyar gibi oluyorum. telaşa mahal vermeden arz edeyim efendim. Yeni üyesi olduğum bu güzide yapıda sürekli (-) oy veren bir grup organizmayı yaptığım inceleme, bilimsel deney ve araştırmalar sonucunda tespit etmiş bulunmaktayım.heyhat be dingilcim; okuduğun yazıları nerenle okuyorsun? (tahmin ettiğim yerse o sadece oturmaya ve sıçmaya yarar)Hadi okumadan eksi'yi basıyorsun, hiç düşünmüyormusun bu adam bir yerde beni bulur rezil eder diye. hadi ironiden haberin yok. kitap okumaktan, ufkunu genişletmekten de mi haberin yok.
Sevgili yazarlar diyeceğim odur ki; ironi yapabilmek ve ironi'yi yakalayıp takdir edebilmek önemli bir meziyettir. (-) oy hiç bir şeydir, oysa cahillik herşey...
Anlayamadığınız entry olursa tekrar okuyun. Yine mi olmadı boş bırakın, diğer entry'lere geçin. eğer ki zamanınız kalırsa boş bıraktığınız entry'lere geri dönebilirsiniz. "Disslike butonu"nu kullanmak için öncelikle entry'i anlamak gerekir. En nihayetinde hak yerini bulur; kosmoz çarpar *