bugün

lan ne demis okumadim ama bence haklidir. bu universite gencligindeki mallik zirvede cunku. ahmet kaya dinleyen beyinsizden ne bekliyosun ki. adam turklere hakaret etmis herkesin dilinde sarkilari. elin fransizi dinibe sovmus onada fikir ozgurlugu. reza sarraf mali goturmus onun karisi ebru gundesi alkislayandan bu beynini siktiklerimin. ee sayin irem derici ne diyecekti baska sizi seviyorum mu diyecekti. hepiniz essek gibi dinlemeye devam edeceksiniz cunku sizde onurda yok gururda gotumun universitelileri sizi. simdi cikip sen unili degilsin kiskaniyosun diyenler olabilir onlarinda ayrica amina koyim. (1. sinif muh. ogrencisiyim.)
Popüler kültür bebelerinin derdidir. Bunlara ve bunların türevlerine bir bok vermeyeceksin. Tevazu sahibi olmayan sanat erbabı olmaz. Bu piyasa pişmaniyesi zaten sanatçı değil. Kendisi 2,5 senedir yaptığı mastürbasyona devam edip, kulağımıza boşalabilir. Üniversitelilerin büyük çoğunluğu malıdır o ayrı tabi.
Çok afedersiniz burnunu s.ksinler.
şaka maka fena hakaret etmiş şarkıcıdır. öğrecilerin bunun altında kalmaması her platformda haklarını araması gerekir. bu ney la herkes istediği gibi konuşacak her istediğini söyleyecek.

balıkesir'in eşeklerini salın ya da üzerine.
Kendini bi bok sanan şarkıcı soytarısı.
kendi dinleyici profilinin tarifini yapmıştır.
az bile yapmıştır. kız haklı amk 3 sene olmuş hala en iyi çıkış yapan şarkıcı seçiyorlar. lan işiniz gücünüz mü yok götoşlar, kurduğunuz kulübü sikeyim sizin. adamakıllı bir bilimsel sanatsal çalışma yapın. maksat üniversitenin ismi duyulsun diye sikindirik işlerle uğraşırsanız böyle ayarı verirler. hiç üzülmedim kızmadım. iyi olmuş amın evlatlarına.
birine ödül vereceksiniz telefon ediyorsunuz x. üniversitesi bilmem ne derneğinden arıyoruz en iyi çıkış yapan şarkıcı ödülü vereceğiz o biri de gelemeyeceğini belirtiyor bu sefer de iyi tamam deyip geleceği kesin olan birini arıyorsunuz. şimdi bu ödül mü? Ha deyin ki irem hanım ünversitemize sizi davet ediyoruz sorun olmaz. ama geleceksen ödül var gelmeyeceksen ödül yok demek saçmalık. haberin altındaki yorumlar daha vahim. biri en iyi çıkış'ın anlamını o yıl albüm yapanlar arasında en iyi kimse ona verilecek bir ödül olarak algılamış. üniversiteye girmeden önce okuduğunu anlama testi yapılmalı.
iste böyle 3.sınıf popculari dinleye dinleye tripe sokarsaniz boyle azarı yersiniz. müstahaktir size. kim ki irem derici? hayır kendini ne zannediyor türkiyedeki dinleyici kalitesizliginden su an piyasada zaten az adam akilli insanlar olsaydi su narşistin piyasada yeri yoktu.
sike sürülecek akıl yok amk karısında, bunlara ödül verip video kliplerini izleyen nesilde beş para etmez. gerçek sanatçılar bu ülkede hiçbir zaman prim yapamaz zaten.
Bunu mu masturbasyonumuza alet etmeyecekmisiz? Lan at burnu ve at agzinin neresinde bakip masturbasyon yaparcasina hallenelim? Kisrak bile daha seksi lan senden. At olsan sevilmezsin bacagini kirar olume terkederim. Kevaseye bak sen.
Tanim : bir kaltagin yaptigi nankorluktur.
Not: buma o odulu veren universiteye kaktirayim mk.
olmamış yakışmamıştır. unutmamalıdır ki o insanlar sayesinde bir yerlere gelmiştir.
gülünce ağzı dik4gen oluyor bu karının.
laf edemeyenlerin fiziksel özellikleri üstünden küfür ederek mastürbasyon yapmalarına neden olmuştur. az bile demiş.
Tepkiler üzerine burnum yazmış diyecektir.
Eşeklerin ratingini kıskanmasından bir sıkıntı olduğu belli idi.
tepkiler üzerine hesabım hacklenmiş ben böyle birsey yazmadım diye çark edecektir.

yerseniz...
2.5 sene sonra şansın yüzüne güldüğü sonradan görmenin kendini yüksekten satmasıdır. Adamı öyle bir indirirler ki o mevkilerden tahtlardan aklı almaz insanın.
Haketmişlerdir. Asıl suç bunun gibi soytarıların götünü kaldıranlardadır. Youtube da en çok tıklanan video kendisinin diye mi bu havalar, bu hakaretler? Bir ara en çok izlenen videonun "balıkesir in çılgın eşekleri" olduğu bir ülkede olduğumuzu hatırlatırım. 2.5 senede ünlü olduysan aynı hızda indirirler seni merak etme.
Sevenlerini üzmüştür.
haklıdır efendim. üniversiteler 2,5 yıl önce çıkış yapan şarkıcıyı 3 yıl önce farketmeliler. hee kalkıp şimdi çıkış yaptı dersen ayarı yersin.
ayrıca çarpıtmanın genellemeninde bi anlamı yok.
ülke üniversite gençliğinin türkçe bilmediğini ya da taklit ettikleri ülkelerin dilini bilmediklerini göstermiş olay.

beyonce'a en iyi çıkış yapan grammy'si verilse acaba alır mı?
"bu yaptığını hiç sevmedim süt oğlan, babanı da sevmezdim." demek gereken şahıstır. Taklit işler yapıp "yaratıcılık" semineri veren birinin hakaret etmeye meraklı kızıdır. Şaşırtıcı değildir.
irem derici kimdir yahu? iki şarkı söyleyip sanatçı mı olunuyor? atar yapabilirsin ancak cürret nedir ki? sen kimsin?
popülerite kazandı diye bir yanları kalkmış olan müzikçi. saygıdan anlamayan, şişirilmiş balon. türkiye'nin sanatçımız diyebileceği insanlar bunlar mı artık?