bugün

(bkz: earpods)
büyük konuşmak olmasın ama kullanacağım tek apple ürünüdür. diğerleri malum belediye dağıtmış gibi. tabii bi çok eksisi daha var.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

tasarımı hoş, sesi iyi.

edit: iphone falan kullanmıyorum, kullanmam. bir arkadaş kulağıma takmıştı "bakalım bilecek misin bu şarkıyı" diye. sesi baya beğendim, gittim aldım. sadece kulaklık.
iphone gibi saçma bir telefonu tercih etmiş insanların "çok para verdik nurten, güzel herhalde" diyip beğenmek zorunda kaldıkları kulaklıktır.
n8 kulaklığı gibi bir efsanenin yanında esamesi okunmaz.
tasarım olarak kulağa giren kısmı ince olup başta bu ne la dedirtse de harika bir ses veren kulaklıktır. Boktan dünyanın boktan sesleriyle arana anında yalıtımlı duvarı çeker.
Eski kulaklıklarımın ya kırılması yada kaybolması sonucunda paraya kıyıp aldığım ve gözüm gibi baktığım kulaklıktır.
Not : zaten ilk bozduğum kulaklıkta iPhone kulaklığı olmuştur .
Sağ tarafını kırdığım kulaklığım. içim yandı resmen, ama kırıklığına rağmen hala güzel ses veriyor.
uzun süre Philips'in cağğnım standart 10tllik kulaklığını kullanmıştım. O da bozulunca şimdi tekrardan iPhone'a geri döndüm, gözüm gibi bakıyorum vallahi. Şu bir şey olma korkusu da olmasa çok da hoş çok da güzel bir kulaklık bence.
Telefon kulaklıklarının en iyisidir ama çok da matah bir şey değildir. Creative ep630 bundan çok daha iyidir. Bu kulaklığın artısı ses açma kapama düğmeleriyle yapılan envai çeşit işlemdir.
(bkz: earpods)
Kulağa tam oturur.
Profesyonel kulaklıklar dışında, en iyi akıllı telefon kulaklığı bana göre.
Sesleri aşırı temiz.
iPhone 5 ile birlikte evrim geçirmiş kulaklık ailesi.

öncekiler yalıtım konusunda rezil bir haldeydi. Dış sesi cok rahat içeri alabildiği gibi müzik sesini de dış ortama bangır bangır veriyorlardı.
Sonradan apple bunun farkına varmış olacak ki kulaklıklarda devrime gitti.

Edit: yine de kutudan çıkmayan, opsiyonel olarak sonradan alınabilen kulakiçi rha ma450i kulaklıklar şu sıralar mikrofon kullanım desteği ile iPhone markası için kaliteli kulaklıklar listesindedir. Deneyiniz.
http://time.com/74886/bes...=time_socialflow_facebook
Her ne kadar TIME in yaptigi bu liste de altlarda kalsa da severek kullaniyorum ben, gayet memnunum.
Fiyat performans olarak önerimdir. Kalite olması bir yana nispeten daha az düğüm olur. Telefonumu alırken almak istediğim yegane aksesuardır.
Samsung kulaklıklarla kıyas edildiğinde daha geç bozulur daha kaliteli ve kullanışlıdır.
bana göre tasarlanmadığı kesin olan zımbırtı. benim kulağımda durmuyor. sırf bu sebepten iphone 7 almıyorum. gerçekten.
bu zamana kadar 3 kez kaybettigim kulaklik.
daha da almam.
Canım kulaklığım hiç teklemedi, kullanışı gayet rahat.
Ya sizde de oluyor mu bu amk kulaklığı kulağımın içini yara yaptı, çok fazla taktığındandır diyorlar ama böyle bir acı yok ya.
airpod olarak adlandırılan fiyat performans olarak gayet iyi olan üründür.
dışarıya çok fazla ses veren kulaklıktır. genelde iki ay içinde bir kulaklık pert ettiğimi göz önünde bulundurursak eğer iki buçuk yıldır kendisini kullanıyor olmam bir mucize sayılabilir.

(bkz: nefret ediyorum senden nefret)
6 aylık süreçte unutkanlığım yüzünden 4 kere takmadığım ve hala aynı şekilde çalışan kulaklıklar.
Geçenlerde kuzenimin kulaklığını annem makinada yıkamış inanır mısınız hala çalışıyor.
Kulaklarıma büyük geliyor ve sert plastikten olduğu için acıtıyor. Kullanmıyorum açıkcası, jlab in kulaklığını kullanıyorum çok daha rahat. Farklı boyutlarda yumuşak uçlarıda var.

görsel
Bozulan kulaklıktır. Hiç kimsenin yerini dolduramadığı kulaklıktır.