bugün

Popüler kültürün dayatmaları ile zenginliğin göstergesi(!) olan bu telefonu alması muhtemel sonuçtur bu teknoloji mahrumunun.
güvenliğini düşünmesi gereken kerizdir.

bari icoulda cıbıl fotolarını koymasın.
Teknolojiden anlamayan adam iphone alır zenginlikle alakası yok milletin yarısında bundan var gm discovery alanlar fakir imajı çizse de akıllı insanlardır.
Not:telefonum lg marka.
4s kullanıyorum 6 dan tek farkı görünüşü içerik aynı aypon mu evet aypon ben parana acırım.
bu ibnelere sorsan, kurban kesecek misin desen, "Abi koyunlar çok pahalı yeea" diye bi cevap almanız muhtemel.

Yazıklar olsun.
en fazla bir "alo" diyeceği, sms göndereceği telefona 3000 tl verecektir. daha ucuz olan android telefonlarda da gayet kullanabileceği özellikler için 3000 tl vermeyi kendine yedirebilecektir.
dış ticaret açığını büyüten kerizdir. bunun yüzünden en az 6 ton domates ihraç etmek zorunda kalırız şimdi.
uçuyor mu kaçıyor mu nedir bunun özelliği niye 3000 TL amk demiyor değil insan. (bkz: sat discovery al kardesim)
iphone 6 plus a 4500 lira verip ikisini birlikte alacaktır. lan abd de 200 dolar amk ya aklım almıyor.
Şu kapitalist düzende kerizlik bile parayla denilecek olay.
lg g3. harika bir tasarım. ayfonu da galaxy serisini de note serisini de solda 0 bırakır. çok akıllıca bir tasarım gerçekten.
Kesinlikle keriz falan değildir adamın parası vardır harcıycak yer bulamıyodur.
keriz midir bilinmez ama 3 aydır çalışmak için bodrumdayım bu ülkede 3000tl yi bir gecede hesabını bile yapmadan harcayan insanlar var, her şeyi bırak çalışmadan eline bir sürü para geçen insanlar var, bu insanlar bu telefonu 4000 tl de olsa alacak 5000 tl de fiyatına bile bakmayacak yani, ha 2000 bin tl maaş alan bir çalışan ya da memursan 3000tl yi sırf apple ım olsun diye veriyorsan o zaman kerizsin, diğerleri için ise diyebilecek bir şey yok.
iphone 6 ya 3160 lira vereceğine, o paraya
iki tane iphone 5 alıp Al sana iphone 10 mantigini uygulamasi gereken kerizdir.
Apple firmasının yüksek fiyatlama politikasına dayalı pazarlama stratejisinin kurbanı olan zavallı insandır.
elin oğlunun 399 usd aldığı telefonun türkiye'de kakalandığı şahıs.
aDAM AYLIK 800 TL MAAŞLA ÇALIŞIYOR ELiNDE 2 BUÇUK 3 MiLYARLIK TELEFON VAR GERÇi ONA DA KIZMAMAK LAZIM TOPLUM iÇiNDE SAYGIN BiR KONUM ELDE ETMEYE ÇALIŞMA iÇGÜDÜSÜ GiBi BiŞEY HERALDE VE ONUN iÇiN TEK YOL BU. NEYSE iLK VE TEK TELEFONUMU 5 YIL ÖNCE ALDIM MUTLUYUM(NOKiA).
Asgari ücretle geçinen keriz olması muhtemeldir.
http://store.apple.com/tr/buy-iphone/iphone6

3000tele vermeyecek olandır.

(16gb için)
iphone 6 4.7 inç ekran 2.349 TL
iPhone 6 Plus 5.5 inç ekran 2.649 tl dir gençler.

Üstelik var ki veriyor. Fakir.
BlackBerry 10 alayını sıker atar, almayın ayfon, kandıroıd falan.
iPhone 6 için bankalar kredi vermeye başladı bilginize.
birilerinin sikinde olmayacak kerizdir.

bana ne amk.
universitede bir hocamız telefon ilk çıktığında zuppe etkisi sebebi ile pahali fiyattan çıkar derdi. yani guzide ulkemizin bazi güzide insanlari ilk ben aldim, kafede masaya ilk ben koydum demek icin bu telefonu alacak. para onlarin, keyif onların, tercih onlarin, kerizlik de onlarin.
2 yıl sonra 7'si cıktiginda gotumuzle gulecegimiz insandir.
Türkiyeye gelir gelmez satış patlaması yapacağı biline biline açılan entry. Iphone 3310'u klonlayıp üzerine bi ısırık alınmış elma ikonu koysun. Türkiye'de en az 10 milyon adet satar. istediği fiyata satar.