bugün

şu bulunduğumuz gün içerisinde 100 tane nickaltı entry girilmezse eğer, intihar ederim bak.
şu an çok depresif bir durumdayım, sözlükte uzun zamandır nickaltı yazılmamış hakkımda , en son yazılanlar da silinmiş gitmiş.
eğer intiharımı seyretmek istiyorsanız, camfrog, chatroulette ve ya özelden msn adresimi alarak webcam eşliğinde izleyebilirsiniz.
ciddiyim 99 da olmaz, 101 de. hatta oğlumu bulana ve ya getirene 100 bin lira da vereceğim.

not: biliyorum bu entry eksilenecek, hatta nickaltı bile yazılmayacak belki. o yüzden belirtmek istiyorum . çok da skimde lan nickaltı. zaten intihar da etmeyecektim kandırdım sizi. can tatlı oğlum!!!
aklıma gelen ilk üçlü ; metin ali feyyaz dan da özür diliyorum. daha çocuktum o zamanlar. niçin özür dilediğimi sorarsanız valla ben de bilmiyorum. bunun modası böyle imiş.
(bkz: atla ulan allahsız)
(bkz: olum olum dedigin nedir ki gulum)
- intihar edebilme ihtimalim var.
+ balkonun kapısını açın, hiç kimse tutmasın.

tutarsanız alışkanlık haline getirir ve size karşı kozu olur, tutmazsanız orada biter. ya atlar ya vazgeçer. büyük ihtmalle vazgeçer.
amacım reklam yapmak değil, eğer öyle olacak olsa giri yazmaz, üstteki yazıyı editlerdim.

amacım reklam yapmak değil, o yüzden intihar mektubumu aile arasında sade bir şekilde yazıp yemek masasındaki vazonun kenarına bırakmak yerine, internet gibi milyonlarca kitlenin ulaşabileceği bir yere yazdım.

amacım reklam yapmak değil, intihar etmek için herkesin görebileceği, anı yaşayabileceğin ve bir süreliğine de olsa meşhur olabileceğin bir yer seçeceğim. boğaz köprüsü falan mesela.

amacım reklam yapmak değil, maksat nickimi sol frame de görüyüm. seviyorum lan kendimi egoistim ben. yakışıklıyım, çok çekiciyim amk!

amacım reklam yapmak değil, maksat geyik olsun.

hadi ben bakkaldan bir koşu gidip intihar alıp geleyim.
intihar düşüncesinin temeli dolaylı bir "imdaat yardım edin egom parçalanmak üzere" anlatımıdır. Bunun da başlarda sürekli dile getirilmesi, anlamayan zihniyetlerin "reklam yapıyor kokana" tarzı düşüncelerini çeşitli platformlarda dile getirmelerine neden olur.