bugün

(bkz: böbreklerin de maşallah taş gibi)
ben internetten tanıştıgım 3 kızla görüştüm.. üçü ile de seks yaptım.. sonu mu? sonu malum, artık görüşmüyoruz..
aptallıktır. hiç kimsesi olmayan ve her önüne gelene güvenenlerin gerçekleştirdiği tekinsiz olay.
gayet normal durumdur zamanımızda. Madem internet de artık bir sosyalleşme mecrasıysa bunun olması kadar doğal ne olabilir. Yalnız bende mi bir sorun var yada böyle mi denk geliyor anlayamadığım nokta buluşmadan önce canım cicimli çok aşığım bulutların üzerindeyim modundaki kızlar, daha ilk buluşmada sevişmeyi daha çok talep eden taraf oldular nedense. Tamam netten tanışılır sosyalleşilir seks yapılır ama cık! aşk olmaz, bir gelecek planlanmaz galiba.
makul kişiler olduktan sonra bi sıkıntı olmayack durumdur.
gereksizdir. tanıştığınız insanın sözlükten olduğunu öğrenince nickini sormak da gereksizdir. sözlükte rumuz alma sebebin zaten gizlilik. yazarken hissetmen gereken özgürlüğün. anlamsız buluyorum.
genelde fazla uzun sürmeyen bir muhabbetin başlangıcıdır. lakin duruma göre farklı mecralara ilerleyebilir.
ömrüm boyunca bir defa gerçekleştirdiğim ve kusarak oradan uzaklaştığım iğrenç olay. annem yabancılarla konuşma derken haklıymış demek.
kızlar için risli, erkekler için eğlenceli aktivitedir. şunu da belirtmek gerekir ki sözlükte tanıştığımız insanlar çevremizdeki çoğu insandan çok daha iyi gelebiliyorlar bize.
Nedense son zamanlarda artık elini sallasan ergene denk geldiğinden midir nedir pek mantıklı bir eylem değil gibi. Ha senin amacın farklıdır karşındakini kandırıp istediğini almaya bakıyosundur o zaman görüşürsün tabi ama hayat arkadaşını netten bulacağını sanmak zor bir uğraş. Sen olduğun gibi davranırsan internetten tanıştığın kişi kendini kandırmak için başka bir imaj çizenlere doğru kaçacaktır.

Özetle, niyeti ciddi olanların Karşısındakine değer verenlerin yapmaması gereken eylem.
insanı kıpır kıpır eden durum,

Hele tanışma ile görüşme arası 2 yıl ise.

Millet bu sürede evleniyor yahu.

neyse umarım böbreği çaldırmayız.
yaa büyüyünce ben de yapıcam ^^
bu zamanda tehlikeli bir iştir. kimin ne olduğu belli değil. böbreğinizi alıverirler.
(bkz: risk budur)
işbu entride (#35476881) bahsettiğim gibi,

nihayet gerçekleştirdiğim eylem.

Böbrekler sağlam çok şükür.
defalarca yaptığım, hiçbirinde de kötü sonuçlanmayan eylem. henüz böbrek kaybı yaşamadım çok şükür.
Pek çok kez gerçekleştirdiğim ancak bugüne kadar çok problemli bir insan ile karşılaşmadığım durum yinede iyi kötü insan karşınıza çıkabilir dikkat etmek lazım.
Cesareti edip bizle görüşme yapan bayanlar oldu. Ama mesafe uzaktı. Bir önceki entryde telefon numarası dahi verdim. Daha ne yapayım. Ankara ve çevresi arasın görüşelim.
çok fazla yaptığım eylem. yeni insanlar tanımaktan zarar gelmez dostlar. topluma açık bir yerde buluşur ve böbrek riske girecekse kalkar gidersin.
O kadarcok yaptim ki. Yinede bey kisisiyse gerim gerim gerilirim. Surekli kizaririm utanirim gulerim salak salak ne konuscagimi unuturum ama klavye basinda oooooohh.
her şey umduğunuz gibi olmayabilir, dikkat edin.
Diyaliz merkezinden herkese selamlar tek böbrek ilede yaşanıyor merak etmeyin.
Bir kez yaptigimdir. Ilk bulusmada cok acayip oluyo ama sonra duzeliyor.
Emin değilim bok da çıkabilir.

Edit: gerçekten bok çıktı.
Zevkli iş lan aslında, 2 sınırötesi operasyon, 1 uluslarası tatbikat, 1 darbe girişimi gördüm böyle gerilim görmedim lan ben. Abovvvv.
böbrek.avi