çaresiz kalmış kişidir. o yüzden abazan olmuştur zaten.
hamamlar falan kalmadı artık nerede eskiden olduğu gibi annelerimiz hamama gitsin kurunda kız beğensin sütun bacaklarını dolgun kalcaarını görsün ve evladına eş olarak beğensin. kapandı bitti o adetler. güzel günlerdi ohş.

gündelik hayatta kız olarak ortamı hayli kısıtlı olan ve artık bu başına vurmuş kişinin şansını bir kez de internet aleminde araması.

arkadaşından aldığı arabanın koltuğunda çektirdiği fotografı profil resmi yapacaktır. ciks havalı saçlar joleli ben kız olsam veririm yani? o kadar.

bildiği bütün arkadaşlık sitelerine üye olur oralarda şansını dener oralar olmaz ise taraftar forumlarına gider oradaki kızlara sulanır falan oralardan da umut bulamaz ama bir arkadaşının ''olm sözlüklerde kızlar teklif ediyormuş lan'' sözüne kanar gelir yazar olur buralara. beklemeye başlar.

boş yere bekleme lan kızlar teklif etse önce bna teklif ederdi ağaç oldum burada.
interneti bilmek kaydıyla, ki bilmeyenlerde başkasına yaptırıyor bu işleri recep ivek 2 filmendeki recep abimiz başta olmak üzere , şahan gökbakar'ın filmdeki bu davranışı tam bir abazan şovu idi ben ,sen ,o , bu şu herkes bu gruba girebilir.