bugün

evine yada ofisine bağlattığı internet sayesinde, kafasında kurduğu '' kadınlar hep benim olacak '' hayallerini abazanlığını birleştirip türlü fantezileri olan ve bu yol ile yaşamak isteyen erkek müsvettesi ezik tiplerdir.
Oldu olacak sanal bebek alıp besleyip büyütsün, denilecek kişidir bu türler.
zannımca uludağ sözlük'te üyelikleri vardır.
asosyal, abaza bir dingildir.
özgüven sıkıntısı mevcuttur. hayır gelmez.
sözlükte böyleleri hiç yoktur!
benimdir o erkek.

olum salak mısınız lan, ne hatunlar var ne guzel kızlar var. hayır böyle konuşuyorsunuz ya gören de zanneder ki, sabah akşam barda sokaktasınız, e hepimiz sözlükte yazıyoruz işte hacı.

yani senle ben ha sözlükte tanışmışız, ha tunalı da bi barda..

sen beni tunalı da bir barda tanısan neye göre benden hoşlanacaksın? kadehi nasıl tuttuğuma bakıp mı? yada sandalyede nasıl oturduğuma bakarak mı benim hakkım da çözümlemeler yapacaksın? e burda en azından 5000 entry var, bak bu adam ne düşünür, ne yer, ne içer, ne giyer...

ulan tanıyorum ben çoğunuzu, bi fake adres açıp alayınıza hatun gibi yazıp sonra da madara edesim var şu platformda. *

tamam beyler neyse siz girmeyin bu işe, kakadır internetten böyle şeyler yapmak aman aman. *
ama o adam benim yani bilin de çok fazla da bok atmayın. *
(bkz: bi bitmediniz amına koyim)
internet hangi amacla kullanilmiyor ki...
Sanal sapık diye nitelendirmek istediğim topluluktur. Sapıklık boyutuna gelmemiş olabilir kimininki sinirlenmeyin hemen. Ama bi düşünün.. Artık biriyle tanışmanın bu kadar kolay olması çok acı değil mi? Hiç cesaret gerektirmiyor. Heyecansız, vasat bir aşk gibi..
sözlükte çokça bulunan erkek tipidir. *
özgüven ve karakterin ne derece yerin dibinde olduğunun en bariz belli olduğu durumlar bütünüdür.
sosyal paylaşım ağlarının çoğunda üyeliği olan, bilinenin aksine kendini beğenmiş, salyalarını akıtarak bi elinde bira gördüğü bütün kızlara yazan erkek tipidir. Fake olması bile farketmez onun için nefes alsın yeterdir.