bugün

insan tipinden takım tahlili alıştırması kapsamında gerçekleştirebileceğimiz eylemdir.
doğuştan fanatik reklamının içeridir. kopya bu kopya. hepsinin pipisine mi bakıyor bunlar?
(bkz: kime baksam sensin)
Öğretmenlerin çoğu fenerbahçelidir.
Ha şimdi kimse gelip de "okumuş insan olduğu için fenerbahçeliler, fenerbahçeli kültürlüdür" tarzı geyikler yapmasın. Lütfen.
çevrenizdeki her ciddi, terbiyeli, kültürlü insanın fenerbahçeli olduğunu ele alırsanız çokta zor bir tespit değildir.
türkiyenin yüzde 35 inin fenerbahçe taraftarı olduğu gözönüne alınırsa sorduğun 3 kişiden 1 inin fenerli olması garipsenmeyecek durum. ayrıca bağdat ceddesinde karşılaştığın insanlara sorduysan bu oran yüzde 90 dır. son olarak bu yorumdan benim hangi takımı tuttuğumu anlayacabilecek misin bakalım.

not: çevremde bir çok fenerli (ben dahil) var ama hiçbiri yukarıdaki 6 madde içinde yer almıyor. daha çok çalışman lazım dostum.
afbuyrun fenerbahçe düşmanlığından ne yapacağını şaşırmış, gö*ünden element uyduran elemanların şaşırtıcı tespitleri.

herkesin derdi fenerbahçe olmuş arkadas. kompleksinde bu kadarı..

edit : seovi, element çıkarmak bedava tatlım. fenerliyim.
(bkz: tipe bak lan sanki mersin idmanyurdulu)
tipinden değilde türkiye kupası final maçlarının olduğu gün umutlu, sonraki gün mesaide olmayanlar genelde fenerbahçe taraftarı olmaktadırlar.
gıcıktır ordan anlarsın.
güncel Önemli Başlıklar