bugün

insanlar.
Çekirdek yerken kitlenmekten fırsat bulup herhangi bir duygu yaşayabilen varsa ona benden 5 kg çekirdek, afiyet olsun.
Aşk, sevgi bağı olmadan yaşanılan tek gecelik ilişkiler.
Erkekleri kızlar.
kurduğun hayallerin gerçekleşmemesi.

sevdiğin insanların seni sevmemesi.

falan filan.
duygularının sömürülmesi, duygularının ciddiye alınmaması.
Yalanlar.
hayal kırıklıkları. hayal kırıklığı demiyorum, hayal kırıklıkları toplana toplana duyguyu yiyip bitiriyor.
Aldatılmak.
en sevilenin ölmesi.

bütün duygular ölmese bile ağır yaralanıyor.
gurbette yaşamak. sevdikleriniz uzakta olduğu için o an etrafınızda olan insanlar lölölö oluyor. Bir süre sonrada koy dütüne rahvan gitsin modu.
Akıllı telefonlar, sosyal medya fenomeni olma çabası.

Mesela; köprüde intihar girişiminde bulunan kişiyle selfy yapmak.
Keşke tek derdimiz aşk olsa deyince içine giren o iğrenç his işte o iğrenç his var ya adamın her anlamda anasını temize çıkarıyor diyelim.
(bkz: marul)

hayır şunun tipine bak ya, papatyagillerdenmiş bir de, tövbee...
1 yıla yakın çıktığım kızın ben seni hiç sevmiyodum demesi. O günden sonra duygularımı yitirdiğimi düşünüyorum.
Reddedilmek. Önce üzülüyorsun. Sonra ağlamak için gözlerini daldırıyor, gülmek için orada burada bahane arıyorsun.
duyguların kendisidir.
ak parti yaptık olacak...
aldatılmak.
Paradır. Şu an can ciğer olduğunuz, aynı davayı savunduğunuz arkadaşlarınız paraya kavuştuları zaman eski duygularını kayıp edip, dünyanızdan çekildiklerini göreceksiniz.
Ana haber bültenleri.
insanlar.. Daha iyi örneği olacağını sanmıyorum, düşünmüyorum..
Sizin sevip saydığınız, değer verdiğiniz insanın, sizle sadece işi düştüğünde muhatap olması.

Dosttan yenen kazıklar.

Hayatımızı s.ktiniz lan.
insanlar.
Aynı zamanda kalbinizin atışlarını hızlandırabilecek olan insanlardır. Bir soru.
güncel Önemli Başlıklar