bugün

evet her ergenin başından geçen mevzudur.. kimisi manitacılık yapmak için, kimisi ayağım yerden kesilsin der, kimisi hava civa için, ama ortada bir gerçek var bu hayelleri askıda kalan insanlar var.. birde hayelini gerçekleştirip aldığı arabadan tatmin olmayan tipler var.
(bkz: bir tüplü şahinim olacaktı da görecektin beni)
dacia reklamı vardır.
o adam tam bir hayvandır efendim. ulan nasıl hevesmiş yırtık dondan kaçar gibi kaçıyor.
anlayamadığım heves.yelkenli almak varken neden araba?
Tamda içinde bulunduğum durum son zamanlarda acayip araba çekiyor canım, öyle manitacılıkla falanda alakası yok yaş olmuş otuzun bilmem kaçı iki çocuk sahibi adamız
ihtiyaç bizimkisi.Ama paramız yok bakıyorum öyle melül melül çok kötüyüm be sözlük içim aciyee.Krediyle neyinde yapabileceğimiz bişey yok zira kuş kadar maaşımızla nasıl öderiz çok fakirim be sözlük canım darlaniyee.
her zaman daha iyisine sahip olmak istemekle beraber ardı arkası kesilmeyecektir.

bugün e92 kasa bmw 3.20cd alırsın, sonra e92 kasa m3 alırsın, sonra m6 ya iç geçirirsin.... bu basamak bugatti veyron istemeye kadar gider.. tabi bu sırada ferarri veya lamborghini basamaklarından da çıkılmıştır.
yelkenliyle karada gidemeyeceğinden olsa gerek.
ergen yaşlarda araba sahibi olduktan 4-5 ay sonra trajik bir kazayla arabayı hurdaya ayırmak zorunda kalacağı aşikardır.
birde cebinde parası olmayıpta kredi çekip araba alan tipler var o konuya hiç girmedim.
(bkz: at hırsızı) olmak istemediğindendir.
ağac yaşken eğilir..kücükken ne kadar cok oyuncak araban varsa büyüyüncede gerciği olsun ister talep-arz..
gayet normal bi istek yanlız garip olan dinazordan bi beden küçük insan tipinin mini cooper tercih etmesi yada kediden bi beden büyük insan tipinin land rover tercih etmesi