bugün

en son adana'da 6 yaşındaki çocuğu yakmaya çalışmışlardır.

(bkz: pkk yandaşlarının 6 yaşındaki çocuğu yakması)
molotofları teker teker sokayım onlara.
(bkz: bdp li faşistler)
sürekli ürüyorlar efenim önünü alamıyoruz.
babaları belli olmayanlar.
sperm artığı yaratıklardır. faşizmin dibine vurup insan hakları, özgürlükten falan bahsediyolar utanmadan.
(bkz: diyarbakır da hayat)
madımak olayıyla bir tutulmamalıdır, zira sivasta ilahi değerlere küfredenler ateşe verilmiş olup ayrıca sivas olayı tamamen provakatif güçlerce yapılmış bir katliamdır, bu ise tamamen masum çocuklar hedef alınmış sözde demokrasi ve özgürlük arayışında olduğunu söyleyen kürdümsü yaratıklardır.
kılıçdaroğlu ve bahçeliden daha eleştiri yada kınama almadılar ne hikmetse, hatta onlar üzerinden gene başbakana saldırdı bu iki muhalefet lideri,
neler oluyor biri bana anlatsın, bu adamlar ne yapmaya çalışıyor gerçekten?
huzur bozan teröristlerdir. molotof kokteylleri kafasında patlayasıca yaratıklardır.
insan hakları özgürlük ve demokraside hitlerler yarışan iğrenç insanımsılar.
çarpıtma deniliyor. molotof kokteyli atılıp insanlar yakılmaya çalışılmıoyr mu.
şerefsizlerdir efendim. babaları belli olmadığı gibi türleri de belli değildir. yaratıklardır.
Türkiye'deki kürtleri temsil ettiğini iddia eden parti ve örgütün yavrularının yaptığı eylem. amaç barıştır, demokrasidir eşitliktir.
hayvan artığı olan bdplilerdir.
mhp lilerden bir gün iyi bir dayak yiyecek bdp lilerdir.
benim anlamadığım bu nasıl bir devletse, karnını doyurmak için ekmek çalana 5 yıl hapis veriyor, adam anarşist ev kundaklayacak, polise molofot koktely atacak tutuksuz yargılanıyor.
Olmayan kürdistanın olmayan vatandaşları.
meclise girdiklerinde orayı da yakacak köpeklerdir.
bdp nin bölge insanın cemaat yurtlarında eğitim görüp ilimle bilimle uğraşıp üniversiteleri kazanmasından gıcık aldığının en açık göstergesidir.eee tabi orada gençler eğitim görmeyecek boş boş gezecek bunarda diyecekki hadi dağa çık diyecekler...
AKP'DEN FARKI YOKTUR...
zerdüşt'ün çocukları işte. doğalgaz kaynaklarımız olmadığı için insan yakıyor şerefsizler.
bunları toplucan bi yere.4 metrelik bi duvar olcak kaçmaları imkansız hale gelcek.sonra üzerlerine benzin dökcen ve vercen ateşi.
akp'nin ödünün koptuğu çıtının çıkmadığı bdpliler'dir.*
(bkz: beyinsiz askerler)