bugün

evet sevgili sözlük yazarları, uzundur yazmıyorum böyle uzun entryler ama bu uzun olabilir, olmayabilir de keyfime bağlı. neyse konuya balıklama dalıyorum. şimdi insan var, inek var. insan ineği genelde yiyor, hatta sonraları kendi de besleyip kafasına göre yiyor. büyük ihtimalle bu ineğin evcilleştirildiği dönemde bir dallama vardı. öyle otu boku yiyen içen yalayan... işte bu dallama büyük ihtimalle ineklere de dadanmıştır ve işte o tarihi ana neden olmuştur. düşünsenize manyağın biri ineğin memelerine dalıyor. eminim ilk önce bunu yakalayıp sapık niyetine köy* meydanında bir güzel dövmüşlerdir. sonra tabi milletin aklına takılmıştır öyle böyle iyice süt içmeye alışmıştır işte bu toplum.

yani büyük bir ihtimalle bugünün tüm süt ürünlerini hayvanların memelerini emen ilginç bir insana borçluyuz ki o insan bence telefondan, elektrikten, internetten, erotizmden, hatta belki de sözlükten daha büyük bir ulus gerçekleştirmiştir.

lan bir nokta daha var, şimdi dünyanın dört bir yanında at, keçi çeşit çeşit hayvanın sütü içilir peynir yoğurt falan yapılır. yani bu meraklı arkadaştan dünya çapında birden çok olmuştur. lan bir de neyin sütü içilir, neyin içilmez davasına yaptıkları deneyleri düşünmek dahi istemiyoruz. hani o arkadaş büyük ihtimalle köpeğin sütünü de içmek isteyecektir. lan kurt sütü içmek geldi aklıma birden, altar'ın oğlu tarkan... ama onun olayı farklıydı tabi, onu kurtlar büyütüyordu.

neyse dünya tarihi açısından çok mühim bir noktaya parmak attıktan sonra son olarak diyorum ki... vazgeçtim demiyorum esen kalın efendim.
"ardından küveti sütle doldurmuştur" diyor ve ilk entry sonrası kısa entry giren adam olma ünvanımı koruyorum.
BENCE BU DA INSANOGLUNUN SAPIKLIGI ILE ALAKALI..AIDS I MAYMUNDAN INSANLIGA BULASTIRAN SAPIK ZIHNIYETIN ISI SANKI*~
(bkz: meme tiryakisi)
hoş olmayan deneyler sonucu boğa ile ineğin fizyolojik farkını ilk anlayan insandır.
Ticari zekasi yuksek insandir. Akabinde süte su katıp satma girişimlerinde bulunmuş olma olasılığı yüksektir.
"buzağı içerse ben de içerim" diyip dalan insandır. daha sonra "abi sen dalarsan ben de dalarım" diyenlerde aynı şeyi yapınca olay bu hale gelmiştir.

(bkz: kutu süt)
abazadır efenim. ineğin memesini sıkıyorsa adam abazadır. yok ilkmiş falan diye saygı göstermeye gerek yok ha çok sevdiysen şişme kadın al.

(bkz: ota boka sinir yapan yazar)* *
- gençler bence bu döl değil
- emin misin emin ağbi?
(bkz: pastör ana)
dahi insan.
(bkz: henry ford)*
(bkz: köyün delisi)