bugün

pipi kontrolü yapmaya niyetlenen kadındır.

etrafındaki erkeklere donları indirmelerini emreder. *
doktor olması muhtemeldir.
(bkz: kedidir o kedi)
bu durum sonrasında indirirsem donunu, yalarım kukunu diyecek erkektir.
ilk evre; pipi evresidir. Organ o an isminin "pipi" olduğunu hissetse,hayata küseceği bir telaffuz şeklidir. Örneğin, Paris hilton'un "indir donunu pipini göreceğim" dediğinde "pipi mi? yürü git lan" şeklinde tepki verilmesi muhtemeldir.
lise yıllarında sınıfımıza 15 tatilden sonra yeni bir eleman geldi. neyse çocuğu fark edip yanına gittim. böyle sınıfta yalnız takılan eleman gördüğüm zaman duramam. neyse selam sabahtan sonra nerden geldin dedim.

eleman durdu bir an. sanki küfür ettim yüzü şekilden şekile girdi filan. atatürk lisesi dedi. dedim olm orası atatürk kız lisesi değil mi. evet abi ama orası karma oldu dedi. ulan ordan buraya gelinir mi filan biraz haşladım elemanı atarlı elemanız o zamanlar.

aradan günler geçti elemana hala takılıyorum. adam cenneti terk etmiş gelmiş filan diyerek.
bir gün dedi eleman abi şunu yapma gözünü sevem. ben dedim ağa ne oldu anlat derdini dinleyelim.

bizim ki üst sınıflardan bir kıza yazmış. kız da üç kız arkadaşı ile bizimkini çekmiş koridor da göster bakayım lan demişler. bizim ki tabi neyi filan demiş onlar da pipiyi deyince kızarmış bozarmış. bir şeyde diyememiş garibim. okulda olay patlamış tabi sonra okulu terk etmiş bizimki.

elemana dedim bunu bana anlattın kimseye anlatma.bundan sonra ikinci teneffüs kola mı açmamı getir rahatına bak bir şey diyen olursa da abini bul diyerek anlaştık. tabi o kızı bana gösterdi o hikayeyi anlatmayacağım.

yapmayın kızlar adamın özgüvenini sikiyorsunuz. hayatı karardı çocugun iki buçuk yıl yancılığımı yapmaktan.