bugün

29 ekimde cumhuriyetçi 5 kasımda anarşist olabilen ilginç bir moderayona sahip sözlüktür.
kurban bayramında da kabeyi arka plan yaparlar artık.
gri ekrandan kurtulmuş olan sözlük. gerçi kurtulmuş dedim ama, sanırım eski hali daha çok yakışıyordu.
v arka planı ile 5 kasıma selam çakmış sözlük.
v reyise saygısını sevgisini belirtmiş sözlüktür : http://capsverlan.com/sho...73c0b84a167b056b897b78bbe

üye olmayanlar mecburen bu tema ile takılıcaklar sözlükte.
zannedildiği gibi liseli ergenlerin yarattığı bir ortam değil tamamen aklı başında, zeki ve başı boş olmayan insanların zekasıyla ortaya çıkmış, sıradışı ve muhteşem bir ortam.
mal adam nickli mod dışında herşeyin mükemmele yakın oldugu sözlük.

herhalde sözlügün en bktan kişisi mod olan mal adamdır. adam olan biten sekmesini resmen hergün skyor, salak salak küfürler savuruyor. hayır kendisi gülüyor ve yazarlarda gülüyorsa durum normalde yaptıgı küfürlere sadece kendisi gülüyorsa ve bunu da tüm yazarlar seviyor zannediyorsa anormal bir durum vardır demektir.
burda ne zaman online olsam başlığını sol tarafta görüğüm sözlüktür.

eski üyeler yeni nesil üyelik alarak sözlüğü boka batırmaya çalışmakta ve modların duyarsızlığı nedeniyle bunu başarmaktalar. artık eskisi gibi tat vermiyor maalesef.
kimi zaman gülmek için koşullanır insan, o anlarda karşıdan beklediği randımanı alamayınca sinirden gülmeye başlar. işte bu inci sözlükte öyle bişi. bakarsın arada sonra niye bakıyorum ben diye düşünürsün, zaman kaybı diye düşünürsün salla, boşver deyip ekrana bakarsın. sinirden gülersin.
bak kardeşim başlığıyla bile güldürür. vaktiniz varsa girin okuyun.
--spoiler--
bak arkadaşım sana söylüyorum. ben 35 yaşındayım ve hala annemle yaşıyorum. hayatım boyunca hiç çalışmadım ben. liseyi 7 yılda bitirdim. annemim emekli maaşıyla geçiniyoruz ve ben sürekli burdayım. 120 kiloyum belki merak ediyorsundur. bu cüsseme rağmen hayatımda hiç kavgaya girmedim. yumruk nasıl atılır bilmem bile. ama sen arkadaşım sen bu uyuyan devi uyandırdın. açtığın bu yarrak kafalı başlıklarla beni çıldırttın günlerdir. sen nasıl bir orospu çocuğusun ki sen, ben hayatımda ilk kez kendi başıma alışveriş yaptım dışarı çıkıp. silah dükkanına gidip annemden çaldığım parayla pompalı tüfek aldım. ve senin o pislik dolu beynini patlatmak için sabırsızlanıyorum. ip adresinden ev adresine ulaştım ve senin hayatını sikmeye geliyorum. bekle amın feryadı bekle beni. g-e-l-i-y-o-r-u-m!
--spoiler--
ek:

(bkz: bak güzel kardeşim)
hep aynı küfürleri etmekten sıkıldıysanız hiç kaçırmayın diyebilceğim bilgi deposu!..
ara sıra komik başlıklara denk gelindiğinde istenilen randımana ulaşılan sözlüktür. zaten amaçları eğlenmek olan bir toplulukta çok da mantık aramak abesle istigaldir.
an itibari ile ekşi sözlüğe sitem ediyorlar.

http://inci.sozlukspot.com/w/sözlükte-kız-var-mı/

@16 a dikkat *
herşeyle dalga geçilen, eğlenceli sözlük.
girince küfür dağarcığımın arttığı sözlüktür.ilginç
zamanında bir kere dil uzatmışlığım vardı inciciler hemen ayakladın tabi. daha fazla ayrıntılı bilgi almak için biraz daha takılıyım sitede dedim. şimdide çıkamıyorum. erken konuşmuşum demek ki.
donanımhaber forumda yaptığım bi şaklabanlığım, facebook gruplarından sonra buraya da düşmüş. çok popüler olmuşum hoşuma gitti ama orospu çocuğu demesi hiç hoşuma gitmedi veletin.
http://inci.sozlukspot.co...ına-şarkıyı-bulun-capslı/
başlık: sünnet olmaktaki inanılmaz mantık hatası

entry: ey yumurtaya can veren allah'ım, herşeyi mükemmel yarattın da
bir tek sikimizde mi imalat hatası oldu?

(bkz: nutellam elimden düştü).
genel olarak heyecanlı ergenleri barındıran site.

yok özel bir dil oluşturmuşlar, yok 4chan. bunlara bu gazı veren trafolara da ayrıca bir parantez açmak lazım fakat o kadar zamanım yok.

bu bebeler kutsal olmayan her boka saldırıyorlar. ya rahatsız mısınız siz? madem sizler anarşiksiniz, falansınız, filansınız kutsala saldıracaksınız amcıklar. böle ironi olmaz, böyle kreatiflik olmaz. kendinize gelin. aptal saptal işler yapmayın, tck'dan korkuyorsanız modemleriniz kapatıp siktirolup gidin, dalyaraklar.
an itibari ile sitede entry girilememektedir.
an itibariyle sol frame'in kendinden geçtiği yerdir.
(bkz: lan sol frame nerde noldu olm)
an itibari ile uludağ sözlüğün bir kaç yazarı tarafından oraları buraları kurcalanan sözlük.

öyle diyolla.
heyecan yok. birazdan gelecek..

güncelleme var sadece.
facebook'un kurucusu mark zuckerberg'in profilini şikayet edip kapattırma teşebbüsünde bulunan çılgınlar ordusu.

seviyorum lan sizi.*
bazen uzun yazıları, bazen de bir caps bile yeter güldürmelerine.

görsel
Sözlükler aleminin camlara taş atan, önlük üstünde fakat sürekli yakalıksız dolaşan,mahallede kafası sürekli 0'a vurulmuş gezen, burnun tek tarafından sümükler sürekli akıp fırt fırt burun çekmesine rağmen bundan hiç ama hiç şikayet etmeyen, aksine bu durumdan gayet memnun olan, görevi de mahalleye gelen bütün yabancılar dövmek, onlara sövmek ve bilimum pis işleri yapmak olarak tanımlanabilecek sözlük ve elbette yazarlar topluluğu. işi bu! anlamak lazım.

Sürekli eleştiriye maruz kalan bir grup bu ne hikmetse. neymiş efendim? küfür ediyorlarmış. neymiş efendim? seviye yokmuş. neymiş efendim? bikbikbikbik... uzar gider vesselam. yalnız bir şeyi açıklığa kavuşturmak lazım gelir, o da şudur ki; küfür etmek de kabiliyet ister! hele yerli yerinde boşluğu sıfırlayarak lafı tam gediğine oturtup oraya küfürü sokmak ayrı bir beceri ister. işte sokakta küfür edenle bu adamların farkı da bu!

Sokaktaki küfürleri duyunca verdiği etki: [kötü söz sahibinindir] 3.0 ---> artçı şok
inci sözlükteki küfürün etkisi: [ananı tavana asarım nuna smaç basarım] 10.5 ---> felaket

hatta hatta bu kadar seviyesiz denmelerine rağmen, uludag sözlük vb oluşumlarda ağıza gelip de format dahilinde söylenemeyenleri söyleyenler oldukları için tutuluyorlar. burada kendini birkaç populist entry girdikten sonra bir bok sanan ve elit tabakadan gören tipler görevini ne olarak görüyor tam olarak bilmiyorum ama bu adamlar küfür etme gibi bir görevi üstlenmiş ve hakkıyla yapıyorlar. ve görevi hakkıyla yapana saygı duyarız. her zaman...

şahsım adına söylemem gerekir ki, bazı ayarlar görüyorum. gerçekten altında zeka parıltısı var. yani her önüne gelen adamın söyleyebileceği veya çıkarabileceği ayarlar değil bunlar. yani demem o ki adamda kapasite var ama başka yönde kullanıyor. belki de format denen şeyden gıcık kapıyor. yapacak bir şey yok...

bırakın adamlar küfür etsin, bildikleri gibi. siz de gülüyorsanız takip edin, gülmüyorsanız siktir edin.
küfürü yerli yerinde kullanıp içine zekayı sokabilene gelsin:

http://www.swfcabin.com/swf-files/1277738426.swf