bugün

Artık 5 yıldızlı olan sözlüktür.
1-Twitter
2-Ekşi Sözlük
3-Okan Bayülgen
4-Facebook
5-Bilgin Gökberk..
(bkz: nabıyor bu amk liselisi) *
uludağ sözlükte artık 5. yıldızın bilgin gökberk olduğunu öğrendiğimde "valla mı lan. delirttiler adamı" deyip siteye girmemle, 5.yıldız olarak hunili bilgin gökberk'le karşılaştığım sözlük. gece gece güldürdü. gerçi her zaman güldürüyor ama neyse.

bu arada facebookta etkileri hala devam etmekte.. http://img687.imageshack.us/img687/760/ukukv.jpg
1 dk. bile bakmaya dayanılmayan, seviyesiz, küfürbaz, ülkemizde böyle insanlarda mı var diye üzülmemize vesile olan, acınacak şahsiyetleri barındıran ve kapanması dilenilen sözlük.
(bkz: inci sözlük bastırılmış duyguların dışavurumudur)
küfür dağarcığını geliştirmek biraz biraz kafa dağıtmak için güzel bir adres.
server'ı bu kadar yavaş olmasına rağmen ısrarla entry girmeye çalışanların sözlüğü.
sözlükspot bağlantılı olarak gümlemiştir an itibariyle.
patlamıştır an itibariyle..
an itibariyle tabiri caizse yarrağı yemiştir.
dimdiktir. * * *
bu kadar yüklenilirse olacağına varacaktır.
(bkz: al kırdın kırdın)
(bkz: yok böyle bir şey) amaçlarının halen ne olduğunu anlamadığım site. sözlük diyemiyorum sözlük demeye bin şahit.
umarım gereksiz sözlüklerine birşey olmaz lakin olursa o gereksiz sözlükte yazan gereksiz insanların diğer sözlüklere zıplamasında çekiniyorum açıkcası ki uludağ sözlükde son zamanlarda inci tarzında başlıklar açılmasından ve rağbet görmesinden ayrıca rahatsız olmaktayım.
bu kadar yüklenmeden değil,gene bir hack takımının saldırısından dolayı çökmüştür.inci'de de başlığı vardır.

edit: (bkz: turkish hack team)
(bkz: dün uyarılmıştı ama)

(bkz: süper kahraman zall abi)

(bkz: zall abi her sorunu çözer)
yarrağa gelen sözlük.başlarda iyiydi ama kendi sonunu hazırlıyor.
(bkz: boku yemek)
(bkz: incilerim döküldü toplayamadım)
yine gri ekran hatası veren sözlüktür.*
sanırım sozlukspota bakım yapıyorlar.
saldırıya uğrama ihtimali göz önüne alınması gereken sözlük.
saldırı yüzünden değil, 4. nesil yazar alımları nedeniyle yavaşladığını düşündüğüm sözlük.
incileri dökülen sözlük.
incisozluk.com diye bir site açıp bütün entryleri oraya taşımadıkça bu gri ekranlardan kurtulamıyacak sözlük.

(bkz: inci sana diyorum)
an itibariyle kolayca girebildigim sozluk. eskisinden hizlida mi ne?