bugün

küfürler havada uçuşan bir sözlük klonunun neden kapatılmadığının sorunsalıdır.
ekşi kapatıldığından beri verilen tepkiler nedeniyle olabilir.
kapatılması için hiçbir sebep yok da ondan.

ana avrat küfür ediyorlar dogruda kimseye bir zararları yok çocukların ne bir siyasi tavırları var ne de bir siyasi görüşleri maksat muhabbet olsun diye yazıp duruyorlar. sözlügün kapatılması için ekşi sözlük gibi bir entel yuvası olup agza alınmayacak iddialarda bulunmalarıdır.

bilen bilir ekşi sözlük zamanında bir işletmenin müdürüne karşı çalışanlarından biriyle nişanlı oldugu iddiasını ortaya atmış ve sonucunda mahkemelik olmuştu . oysa incicilerde böyle bir tavır yoktur . her şeye ana avrat küfür edilir. küfür edilirken sag, sol , iyi , kötü ayrılmadıgı için küfürü yiyende neden yedim diye sormaz.

işte bundan dolayıdır ki inciyi kapatmaya gerek yoktur.
incisözlük direk bir sözlük sitesi değildir. incisözlük, sözlükspot a bağlı otonom bir sözlüktür.
nedeni açık ve net olan sorunsaldır:
(bkz: inci sikeeer)
şu olay korku salıyor olabilir (bkz: inci sikerrrr)
kurucusu avukat olan sitedir.
(bkz: zall böyle istedi)
(bkz: bırakın gençler eğlensin)
gayri hukuki işlerden özenle kaçındıklarından dolayıdır.
yazarları başka sözlükleri de mahvetmesin diyedir.
uzun entry gireceğim diye kıçını yırtmayan , olayların iç yüzünü kalıplaşmış saçma sözlerle değil içinden geldiği gibi anlattıklarından dolayı olması muhtemel hede.
diğer sözlükler düşünüldüğü için olabilir abaza ergenler aramıza olgun insanlar gibi girip (bkz: kernel amadeus) sözlüğün anasını belleyecekleri için bu kültür birikimi sadece bilgi ve kültür paylaşımı yapıldığı sözlükleri ayakta tutmaya çalıştıkları için kapatmıyorlar.
(bkz: enlarge your brain)
türk insanın en temel özelliği küfür yeteneğidir. bizim insanımız küfür konusunda yenilmezdir. küfür üretmekten, küfür şekillendirmeye kadar geniş bir perspektife sahiptir. türk insanı küfür yasaklanırsa konuşma özürlü olur. inci sözlük bunun sanal yansımasıdır. yanlış bir durum yoktur. hadi ben hiç küfür etmedim hayatımda desin biri. ben ediyorum arkadaşım, hem de çılgınlar gibi.
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
kapatma yetkisine sahip olanların , küfür etme potansiyeli yüksek yazarların çokluğundan çekinmesinden dolayıdır. *
(bkz: seviyeyi yükseltmeyin ibneler)