Demek bana muhalif olursun heh sayın ince ?

gel bakalım şimdi buraya sayın muharrem ince . gelde millet seni böcek gibi ezsinde aklın başına bir gelsin .

sanki biz aday olmasını bilmiyoruz !
ve cumhurbaşkanı olması...
ekmelettin gibi mi . yoksa deniz baykal gibi mi ?

tamam görürsek söyleriz .
deniz baykal da çok zekiydi güya noldu ?

adam öldü mü kaldı mı o bile belli değil . yalan oldu gitti herifin hayatı .

seçmenleri güzel uyuttu ama yıllarca şimdi doğruya doğru .

fatura kemalin başına patlayacak ama bir de böyle bir gerçek var . geçtiğimiz seçimlerden bir görüntü izleyelim şimdi .

https://www.youtube.com/watch?v=iyMi6KTaEcM
özel hayat diyorum, yazmayayım diyorum ama o kadar saçmalıyorlar ki mecbur kalıyorsun:

(bkz: tecavüzün yobaz beynini daha da sulandırması)

bir de biraz rahatlamaları için şöyle bir şey var:

(bkz: sokak yobazları için bir duble rakı bırak)
Böle bir durumun olmadigi apaçık bellidir, cumhurbaşkanı olamazsa CHP tabanının ve herkesin genel başkan olarak görmek istediği kişi kendisidir, değişimin karşısında duran herkes devrilir
evel allah bu millet değişimi de değiştirdi .

chp 100 sene önce tek partiydi ama ne oldu devir değişti .

chp uçurumun kenarına kadar geldi ve geri adım atmaya da niyeti yok . ne kadar güzel .

burnunun dikine gidersen böyle düşersin . çok şükür bu günlere kavuştuk .

bu dünyaya kimse kazık çakamaz . chp hiç çakamaz artık çünkü kazığı içine aldı .
olmayan tuzaktır. ince, türkiye'nin cb adayıdır. bu nedenle chp olarak doğrudan destek gelmiyor ama mitinglerini kim finanse ediyor? tayyip mi? geçin bu işleri.
chp ye selam bile vermesi onu millet nazarın da chp yapıyor .

kaldı ki chp millet vekili olması .

sapına kadar chp li yani .

ve bu millet chp ye değil oy günahını bile vermiyor . vermez de .

siz yeni isimler arayın durun . ince den sonra kim var sırada ? ajdar mı ?
(bkz: öyleyse oylar akşenere)
Biat kulturu ile yonetilenlerin zoruna gitmistir. Ince tam 3 defa karsina aday olarak cikti kilicdaroglunun. Her defasinda tekrar milletvekili adayi oldu. Kilictaroglu istese gostermezdi. Demokrasi ile yonetilen kurumlarda biat kulturu yoktur. Belediye baskanlari aglayarak istifa ederken sesi cikmayan aktroller dusunsun simdi.