bugün

Hiç kudurmayın, ensar vakfının yalancısıyız.

https://odatv4.com/din-ol...anlar-var-24082025_m.html

Yav hakikaten, yıllarca din saçmalığına tahammül etmek zor olmalı. Habire traş, habire yalan dolan, habire kafa ütülemece..

Evime yakın bir kız imam hatipte oy kullanıyorum, resmen kabus gibi bir yer. Tüm afişlemeler hep ahiret hep ahiret, üzerine bolca şehadet! Mezara çocuk yetiştirmece yani.. Hastalıklı bir zihniyetin tezahürü hep bunlar. Hele koridorlarda hadis anlatma köşeleri var ki evlere şenlik. Tam teneffüse çıkmışsın, o köşelerde görevlendirilen öğrenciler önünü kesip kara köpek öldürmenin sünnet oluşu ile ilgili hadis anlatıyor! Bu ne ya?
turşucunun ikramı turşu olur. imamhatipte torna tesviye eğitimi görecek değiller ya. dini eğitim görecekler.
gönlü olmayanın yapacağı iş değildir zaten. bezecek olanlar da bir zahmet gitmesin o okula.
öğrencilere aylık para verilmese, gidenlerin %70 inin daha gideceğini sanmıyorum.

çevremde sırf para için giden bir sürü kişi var.
Milli eğitim bakanlığı diyorki son yıllarda ihl lerde yoğunluk var vs vs

Aga çocuklara başka seçenek sunulmuyor ki
Misal çocuğun önüne 3 çeşit yemek koyuyorsun
Biri patlıcan musakka
Biri patlıcan kızartma
Diğeri Ali nazik.

Diyorsun ki bak ne güzel çeşit çeşit yemek seç birini
Ama ne hepsi patlıcan..

işte bizim milli eğitiminde yaptığı bu
Hangi kapıyı açsan ihl çıkıyor

Benim zamanda (2003/2005)
En azından Anadolu veya fen lisesini kazanamayinca düz liseler vardi
Son seçenek meslek lisesi veya imam hatipti

Şimdi imam hatipler ilk seçenek yapıldı...
Biçare bebelerin ilkokul 4. Sınıftan itibaren mahkum edildiği tımarhanelerin hai i pür melalidir.

Bir de gönülleri yoksa gitmesinler diyorlar! El kadar çocuk neyin ne olduğunu nereden bilecek? Bilse lafını kim dinleyecek?
imam hatipler deist yetiştirme fabrikası oldu yanlış yapıyorlar gerçi banane amk etrafımda hiç giden yok hayatta göndermem çocuğumu.
(bkz: baskı)
oda tv nin yeni aspargas haberlerinden biridir. şunu okuyup inanan tiplerin kafasına tüküreyim. gerçekten yazık..

görsel
Yani,en azından kamu kurumuna kolay yoldan kapak atmak, yedi sülaleni memur yapmanın yolları, ihale almanın incelikleri, vergi affı gelecek günlerin istihbaratı gibi ek dersler verilebilir.

Gerçi gerek var mı bilemiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar