bugün

2002 ile 2011 farklarını göz önünde bulundurmuş adam gibi adamlardır.
ille de ver o zaman kardeşim bizim sana yapabileceğimiz bir şey yok artık dedirten tiplerdir. her şey elden gidiyor ulan hiç mi vicdanın sızlamıyor? içten içten farkettirmeden yapıyorlar yaptıklarını. ve anında üstlerini örtüyorlar. sen bu düz mantıkla bakmaya devam et. artık görüşlerini yazabileceğin bir sözlüğün de olmayacak. bundan sonra derdini topladığın üç beş kişiyle paylaşırsın.
ille de eksi vereceğim diyen yazarlar.
aptallıkla övünmek, övdüğünden daha çok olan aptallığını kanıta götürmek. "ben aptalım kanıtım da var, çünkü akp'ye oy veriyorum" demek gibi bir şey.
ülkenin satılmasında payı olan insanlardır.
bop eşbaşkanlığına, terörizme, çalıp çırpmaya bir tuğla daha eklemek isteyen; ekmeğe, tüpe, benzine, ete ve bilimum ürüne eskisinden çok daha fazla para verip ayakta sikilmekten zevk alan insanlardır..
inadına sol, inadına devrim diyen veya ülkücü hareket engellenemez diyenle benzer kafa yapısına sahiptir. muhtemeldir ki, onun için demokrasi partiden sonra gelmektedir.
demokrasi .
(bkz: eleştirilince aşağılandığını zanneden akp li/#12028369)
kabahat verme diye ısrar edendedir. ille de oyumu akp'ye vereceğim diyorsa öncesinde bir ısrar olmalı.