bugün

kültürel diyalektiğin bokunun çıkmasına yol açacak eylemdir. döndürmeyin şevçenkoyu. evet.
bilimsel tartışmaların olmayacağı bir sevişmektir.
nefes alsın yeter dedirten troll söylemi.

(bkz: hani bırakacaktın sözlüğuü)
eğitim ile seksapaliteyi birbirine karıştırmamak gerekir. gayet taş bir sonuç çıkabilir ortaya.

(bkz: denemeden bilemezsin)
yatakta diploma geçerli olmuyodu galiba, yazarın gözünü aldığı eğitim kör etmiş.ayrıca kız erkek fark etmez, böyle düşünen her daim sap kalır.
vajinada tahsil aramayan insan eylemi.. ben de aramam..
sadece sevişilecekse yani evlenilmeyecekse ve de azcık eli yüzü düzgünse sıkıntı arz etmeyecek olan durumdur. buyrun sevişebilirsiniz... üç çocuk şart...
okuma yazma bilsin yeterdir, nefes alsına alternatiftir. yine cinselliği diplomaya göre aramamak lazım.
Konuşmayı biliyorsa sorun olacağını düşündüğüm konu .
sadece sevişmek için doğru tabi ki . . .
diğer türlü kültür çatışmasının yaşanmaması için iki tarafında saf ayağına yatması gerekir .
o işi elimle yaparım daha iyi diye tepki gösterdiğim olaydır. en azından elim kalem tutuyor.
entelektüel birikim aranmaması gereken durumdur. bu tip ayrımlara gerek yoktur, bir olma zamanıdır. *
mankenlerin hepsi harvard mezunu ya amk. okudukça götü göbeği beli falan iyice şekle giriyo.
seks in kültürü yoktur. sanki liseye gidip biyoloji dersi alınca daha seri sevişiyor. daha çok azdırıyor.
fikir mühendisinin doktora yaptığı başlık.
gianna michaelsin ilkokul mezunu olduğunu biliyor muydunuz?
basit toplama işlemi yapmak gibidir. evet.