bugün

çok çok eski zamanlarda kürt uygarlığının yaptığı başarılı inşaatlardır. ama faşist tarihçiler bunları gizlemektedirler.
yapılan piramidin görüntüleri.

görsel
(bkz: cemşid bender)

sallamasyonun allah'ı burda.
görsel
Kendilerine barınak bile yapamayıp mağaralarda yaşayan bir halkın hayaline bile gelmeyecek eylem.
Tarihçilerin hunharca gizlediği gerçek.
Site kurallarına aykırı olurmu olmaz mı bilemediğim için resmini paylaşamıyorum ama gerçektende ilk piramidi kürtler dikmişler. Sıçmışlar mı demeliydim?
sabah sabah ancak sarhoş birinin ağzından duyabileceğiniz tespit.

ne kürt uygarlığısı? hangi uygarlık? nerede kurulmuş? kim kurmuş?
Akılla mantıkla bağdaşmayacak türden saçmalıktır. Senin hangi tarihte kurduğun uygarlığın var ki böyle birşeyi sana kim niye yaptıracak ? Amele tayfası taş taşıyan kölelerden kürtler var diyorsan gurur duyuyorsan orasını bilemem.

(bkz: piramitlerde amelelik yapan kürt lejyonerler)
daha prezervatifi bilmeyen piramiti nasıl yapmış *.
(bkz: dövtlet bize amon ra demiyi)
"atmayun uşağum, biz yaptık da !" şeklinde itirazlarla karşılaşacak iddiadır.
bu fotoğrafta ilk inşa ettikleri piramittir efendim..

görsel
ra bize boğmiii biz pramit yapik.
evet klopatra'da güzel bir türk prensestir o zaman.
bu gün olduğu gibi yine yiğit yağız bir adet kürt piramit işcisi büyük türk lider ulu sikihan'ın güzeller güzeli karısı klopatra'yı tavlar her pazar nil kıyısına götürür ziker.

terbiyesiz sıpa işte...
doğrudur efendim. önce araziye çökmüşler, daha sonra da kaçak inşa etmişlerdir. 2000 yıl sonrada izni çıkmıştır. tapusu da (bkz: sultan selahaddin el kürdi) de olması gerek.
tarihçilerin uzun uğraşları sonucu ortaya çıkarılmış piramittir.
aha da resmi: http://galeri2.uludagsozl...ettigi-gercegi_277730.jpg
pis faşiklere kapak olsun. türkler at sırtında dolanırkene, kürtler böyle şahaserler yapıyordu.
hassssssiiiiii.....

(bkz: arkadaş kasıtlı mı yapıyonuz örgütlü müsünüz nesiniz dedirten başlıklarımız.)
faşist insanlar kürt tarihini gizlemişlerdir doğrudur, peki kürtler neden türkler gibi 16 devlet kurup tarihini ayakta tutmaya çalışmamışlardır.
bakmayın şimdi kerpiç ev bile yapamadığımıza biz varya zamanında piramit bile yaptık!
o zamanların en ünlü mimarı kürt kökenli hemşo 'ben çizdim yüow dovlet babo yopsın' demiş ve yapılmıştır.evet piramitler kürtler tarafından yapılmıştır.
ilk piramitleri kürtler inşa etmiştir.
ilk insan da kürtdür.
dünya tarihi kürtlerle başlar.
yok lan hatta tüm evrenin tarihi kürtlerle başlar.
tanrı bile kürt olabilir, kim bilir?

yahu kardeşim, küfür etmeyim diyorum ama, insanı zorluyor bu kürt tarihi. madem onca eseriniz, kültürünüz, diliniz, tarihiniz var, nerede ulan tarih boyunca kurulup bir başarıya imza atmış bir tane kürt devleti? neden kürtçe konuştuğunuzu iddia ederken bile o iğrenç ağızlarınızdan çıkan kelimelerin yarısı türkçe? götünüzden element uydurmayın!
Kürtler karma ırklardan biridir. Ne kadar söylemek istemesemde safkan değil kırma cins insanlardır ve tarihte başarı gösterdikleri tek tük yerlerde ya bir devletin boyundurluğu altında yada kürt olmayan başka bir liderin emrinde bir yada iki kere işe yaradıkları bazı olaylar vardır. Piramiti ancak televizyonda görüp kumdan heykelini yapmaya çalışmışlardır.
Üsteki yazar arkadas gerekli açıklamayı yapmış, bana soz düşmez.
bir anda ufkumu iki katına çıkaran bilgidir.