bugün

elinizi kaldirip vuracaginiz tokadı, babanizin annenize vurduğunu, enistenizin baciniza vurdugunu düşünün. yine de el kaldırabiliyosunuz tam bir o... çocuğusunuz
inançlı biriyseniz, inşallah kuran a uygun makul bir nedeniniz vardır. yoksa ahirette vebali çok büyüktür. en büyük günahlardan biridir.
Benim bulunduğum yerde yapın. Yapın ki o kadına yapacaklarinizi misliyle ben.Size yapayım.
saçlarını çekmeyin.
Masum bir kadınla uğraşanların sonu kötü olur. Zehir zıkkım olur. iki yakası bir araya gelmez.
Allah yaratti demeyin vurun. Karısını dövmeyen dizini döver.
sağlam dövün ki ayarı baştan vermiş olun. bir daha saygısızlık yapmasın.
Annenizi düşünün Ve vazgeçin. Galiba annesi olmayan biri yoktur.
sivri burun ayakkabıyla kaval kemiğine vurun. bir erkek olarak benim bile çok canımı acıtmıştı.
Keşke baban anani dovseymişte sen olmasaymişin dedirten başlik.
tavsiyeyle olmaz o, içinde orospu çocuklugu olacak önce.
Neden abi neden dayak
baban anani dövseydi hosuna gider miydi
yok illa orusbu cocuguysan orasi ayri.
dayak yemeyin .
dövmeyin.
çükünüzü kestirin. erkeğim diye dolaşmayın ortalıkta.
adam olun ve dövmeyin.
ananızı bacınızı düşünün.
-karının yüzüne vurmayın, aşağı bölgelere çalışın.
çıplak elle dövmeyin, eldiven kullanın.
eliniz kirlenmesin.
Şunu kabul etsin. Artık ihtiyacı olacak, Hediyemdir.

push up hem de, hadi yine iyisin.

görsel
Gadınlar çiçehtir. Gadına el galdıranın eli kırılsın.
kadını dövmenin basitlik olduğunu düşündüğüm durum.

şimdi düşünüyorum da bu yaşımda veya 15 yıl öncesi iinde konuşacak olursam 17 li yaşlarımda babam anneme el kaldırsa karşısına dikilirdim herhalde. gücün yetiyorsa gel diye.

yani demek istediğim şu sokakta milletten it gibi korkan delikanlı bozmaları her ne hikmetse karılarına aslan kesiliyorlar. bırakın bu saçma tavırları. bayan kibardır, kırmayalım onları.
(bkz: melek subaşı) bana yirmih atma namussuz.
''sapına kadar erkekte olsan kadına el kalkmaz'' - Sagopa Kajmer
ilk hatada kızdığınız, ikinci hatada yatağınızı ayırdığınız kadın dayağı hak etmişse şayet ölümüne girişebilirsiniz, ha yine mi ölmedi recm hakkınızı kullanırsınız ki onun da hukuki zemini geliyor.

şeriat is coming.
otenazi hakkinizi isteyin. dunyanin oksijen rezervlerini kurtarmis oluruz.