bugün

tehlikelidir. içinden ne çıkacağını bilemezsin. bokta çıkabilir çünkü. dikkatli olunması gereken his.
Varlığına çok derinden inandığım his. Fakat asla başıma geleceğine inanmıyorum. Garip bir ikilem gibi görünüyor ama değil.

Şayet böyle bir duygu varsa içinizde, adım adım yaşamanızı ve yaşatmanızı öneririm. Çünkü karşı tarafın düşüncesini bilemeyiz.
Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz abi . ilişkimde aşıksın dediler diye aşığım diyordum o derece .
biraz şov sanki.
Böyle bir şey olabilir mi, olsun lütfen.
aptallıktır...aksi hali kadını madde olarak görmektir. aşk sadece bedene aşık olmak değildir. aşk, karşı tarafın bedenine olduğu gibi, ruhuna, fikirlerine, sözlerine ve daha birçok şayine tutulmaktır. evet aşk onu görünce başlar, ama sadece onu görmek yetmez. onu tanımakla ve yavaş yavaş benimsemekle ve daha sonra onda kendinden bişeler görmekle devam eder. aşk tek bir yönden bakmak değildir, bir bütündür. *
ilk goruste aşk işte budur.belki ulasılmazdır,belki sevgini kabul etmiyecektir.ama en güzeli karsılıksız sevmek. O sevmese bile gerçi sevmesi önemli degil. seviyor olmak yeterli sebep bence....
(bkz: yıldırım aşkı)
çok doğru bir hissiyattır . insanların gördükleri kişiye aşık olup olamayacaklarına beyinleri 6 saniye içinde karar vermektedir .