bugün

gazoz içmekten zevk alan insandır, büyük ihtimalle.
(bkz: bluevelve in karanlık yönleri)
* y*rrağı yemiştir.
sittin sene psikolojisi düzelmeyecek olan yazardır.
bluevelve in sözlüğe ve internet alemine apaçık teklif etmesidir.

(bkz: kiraz gibi dudakların elma yanakların)
(bkz: ilk aşkın bluevelve olması)
havaların ısınmasıyla bluevelve nin libidosunun tavan yapması sonucu ortaya çıkan vaka. birisi önlem almazsa bu bluevelve sözlükçek topumuzu şağpıcak bak buraya yazıyorum. sonra bana ağlamayın lan!
edit:ya arkadaşım sen taktın bana "eh işte" verip duruyosun ağzını burnunu kırırım senin.*
(bkz: yok mu bluevelve yi s ken)
yazarlardan birinin tanıyanlara göre yaptığı en büyük hata tanımayanlara göre kendi bilir dediği bluevelve ile deneyim elde etme durumu.
ilk cinsel deneyimini karpuzla yaşamış yazardan tek farkı psikolojisinin 2 kat daha çok bozulmasıdır.
korunması salık verilir.
açtığı bu başlıkla zaten sözlük formatı ile ilişkiye girmiştir kendileri.

sözlük formatı üzerinden dolaylı yolla bütün yazarların göz zevkiyle ve hayal dünyası ile de ilişkiye girmiştir ayrıca.

sana kalan son söz (bkz: bsg)
(bkz: koya koya çay bitti)

edit: bluevelve'den başka eksileyen olursa onunla ilişkiye girsin.
not:kontenjan dolmuştur hadi hayırlısı...
(bkz: bsg dedirten fantaziler)
(bkz: sözlük üzerinden kendini pazarlamak)
artık aseksüel bir yaşam süren yazardır.**
çılgın yazardır.

yalnız o değil de ilk kez bluevelve'nin bu kadar kısa ve paragrafsız bir tanım yaptığını görüyorum. kıyamet alameti midir?
sözlük içi cinsel ilişki olayına giren bluevelve'in kız tavlama yöntemlerini hayretle izliyoruz. umarız ki bir gün bayan yazarların da böyle yöntemleri olur.

(bkz: komşuda pişer bize de düşer)
(bkz: reklamın kötüsü olmaz)
aynı zamanda son cinsel deneyimini de yaşamış yazardır.
(bkz: ilk bluevelve deneyimini cinsel yaşamış yazar)
şüphesiz ki, diğer sözlük yazarlarını kıskandıracak, meraktan çatlatacak bir eylemi gerçekleştirmiş yazardır. kendisini deşifre ederse, sözlükten onlarca mesaj alacaktır, "nasıldı???", "kaç cm? ihihih:p", "acıdı mı" gibisinden.

bluevelve'nin mavi gibi göz alıcı ve kadife gibi sıcak teninin doyumuna varmış olmasından mütevellit; bu deneyimi hayatının sonuna kadar unutmayacak ve dost meclislerinde övgüyle anlatacaktır. herkes bluevelve'nin sıcaklığını içinde hissedemeyeceğinden, sözlükte bir efsane haline gelecektir.
"zevk benim zevkim, g*t benim g*tüm. hayırdır size ne oluyor" dediği anda pişti olacak yazardır.
bu tür yazar, "tür"dür. gay olunmayacağını bilir (bkz: #495163)
(bkz: hayirli pazarlar)
(bkz: reklamin iyisi kotusu olmaz mantığı)*
(bkz: kestir kurtul)