bugün

(bkz: çocuk)
bunlardan herhangi birinin sırasını unuturum belki diye cebinde muhakkak "ilk buluşmada uyulması gereken kurallar" kitapçığını taşımalılar. (?) kafanıza göre takılın kızlar. yok öyle bişey en çok hoşa giden doğallıktır. basmakalıplıktan uzak olsunlar yeter.
http://www.sadanduseless....s-for-single-ladies-1938/
yanında bir arkadaşını getirmemesi ve abartı makyaj yapmamış olması yerinde bir davranış olur.
hesap geldiginde mal gibi durmak.

guzelim, canim, bitanem... turk erkegiyiz biz. elbette ki sana odetmeyiz hesabi. her ne kadar sozlukte, surada, burada hesap odemekten dert yanan erkekleri gorsen de, bir turk erkegi hatun kisiye para odetmez. en azindan elinden geldigince centilmen ve comert olur. ancaaaaaaak, sen kiz, kadin, bayan, es, sevgili, hatun kisi olarak o ilk bulusmada, ya da o ilk gunlerde "yalandan da olsa" (bak burasi onemli) hesap odeme isinde bir iki yorum yapmalisin.

tabi bu durumda "odemeyecegi halde ayak yapan kiz" sifati yakistiranlar olacaktir. iste orada senin samimiyetin (rol kesme becerin demiyorum) devreye giriyor. yani "oooh bugunu de bedavaya getirdik" kafasindayken, "ay ben de seetseydim" diye hayiflanma numaralarina yatiyorsan; mangal yurekli turk genci yemez bunu. ama cidden o ilk bulusmayi gerceklestirdigin erkegi tekrar gormek, iyi bir izlenim birakmak istiyorsan cik adam gibi, en azindan "alman usulu yapalim" de. bunu de, canimi ye. ben sana zaten odetmem.

haydi bakalim sevgili turk kizi (ulan ne cektim sizden be!) goreyim seni!
taktik; karşı tarafı bi sikle bi sikleme, bi sikle bi sikleme. sonucu kısa zamanda alırsınız gençler yormayın kendinizi boşuna.
hesabın tamamını erkeğe kitlemeye çalışmamalıdırlar.
Mümkünse bacak bacak üstüne atmayın. Hiç hoş değil biraz hanım hanımcık, edepli durun.
edepli olsunlar, götleri başları oynamasın hemen motor damgası yiyebilirler.
masanın üstündeki tuzlukla vs.. oynaması
yüzüne bakmamasına rağmen hangi kıza baktığını tespit etmesi
- aşırı makyaj yapmamalı, asla açık giyinmemeli
- hep kendinden bahsetmemeli
- ilk günden arkadaşlarının dedikodusunu yapmamalı
- sempatik olmalı, çok abartmamak kaydıyla gülümsemeli karşısındakini dinlerken
- hesap ödeme sırasında katkıda bulunmak istediğini söylemeli
- konuşurken gözlerini kaçırması
doğal olsunlar yeter
sevişmek istiyorsa sevişsin, öpüşmek istiyorsa öpüşsünler.
lüzumsuz naz yapmasınlar
zira biz anlıyoruz zaten ilk görüşte ne menem bir şey olduğunuzu.
'zira biz zaten anlıyoruz ilk görüşte ne bok olduğunuzu' zihniyetinde olan bir erkeğin(!) karşısında insan gibi oturmamalılar.
edit: sonradan lafı kıvırmaya çalışıyorlarsa biraz insan olabilirsiniz sizde.
bir çayla on sigara içmeyin.
gülümsemeli fakat gülmemelidir,gülünce kadınların büyük çoğunluğu çirkinleşir. kahkaha atmayı zaten hiç aklından geçirmesin.
dedikodu yapmasın edepli olsun boş konuşmasın.
Çok samimi olmayın sonra yanlış anlıyorlar.