bugün

Kendisine ait dünyası vardır. Ve kararları kişiden kişiye değişmez. Güçlü karakterlidir.
üstüne az nohut da koyun derse, o saat yıldırım nikahı kıyacağım kızdır.
Bulgur pilavı sipariş verdiyse yüksek ihtimal esnaf lokantasına falan gitmişsinizdir. Bence hatayı kendinizde arayın derim...
uludağ sözlük ve x yapan kız başlıkları. bitmiyor, tükenmiyor. öff.
Yanında adana da söylesin bari dediğim kız. Ama ben de isterdim belki arada canım çekmiyo değil. Kiz haklı.
nohut ve turşu sayılıyor mu?
kuru fasulyeci var mıdır buralarda diye sormuş insanım ben. bulgur pilavıda neymiş. ama olay samimiyet babuş çok şeyapmayın yahu. waffle istese ponçik olur tabii.....
hayır ilk buluşmanızda bulgur pilavı satan bir yere gittiyseniz başka ne sipariş verebilirdi ki zaten. hatuna bu ilk buluşmamız hadi kamyoncu lokantasına gidelim mi dedin anlamadım ki.
0:00 0:06
ilk buluşma yeri bulgur pilavı siparişi verilen bir yerse, yarım kelle kırdırmazsa ayıp eden kızdır.
Hemen orada evlenme teklif edeceğim kızdır.

Konuşmaya tanışmaya gerek bile yok. Bulgur pilavını sipariş etmesi benim için yeterli. Hele bir de bulgur pilavı yapmayıda biliyorsa çocuklarımın anası olsun.
paella sipariş etmiş olabilir. Türk yemeği olunca insanda köylü ay ıy havası yaratan şey ispanyol yemeğine dönüşünce havalı hissi yaratıyor, bu algı malesef birçok insanımızda mevcut olduğundan kültürümüz yozlaşıyor.
yanında turşu, kuru fasulya, kırmızı soğan ve ayran da ısmarlamadıysa bir daha buluşulmaması gereken kızdır.
güncel Önemli Başlıklar