bugün

sevgililerin ayrılmasının yakın olduğunu gösteren belirtilerdir.
Gereksiz bir soğukluk.

Üzülmeler.

Ve kızmalar. Ciddi kızmalar...

Bir son görünüyor uzaktan.

(Son 26 saat.)
*iletişim kopukluğu.
*sevmediğiniz yanlarını birer birer masaya yatırmak ve ardından gelen soğukluk.
*ateşin yavaş yavaş sönmesi.
*onun verdiği değeri, herhangi bir arkadaştan görmek.

Gibi belirtilerdir.
Anlatırken isimleri karıştırmaya başlayıp,durumu kurtarayım derken daha da bokun iÇine saplandığını hissettiğin andır.
iletişim kopukluğudur kesin ve net.

edit: ayrılacaksın amına soktuğumun malı. bak gör ayrılacaksınız. ayrılacak senden.
Jenerik çıkmışsa sonu gelmiştir.
Sözlükte ilişkinin sonunun geldiğinin belirtileri diye başlık açmak.
kızın susması.
Biktim bu kiskancliklarindan demeye baslamissa. Puf noktasi "biktim" oluyo burada. "biktim" kelimesini cesitli cumleler icinde kullanir ve son olarak bitirici vurusu "biktim senden" diyerek yapar.

Ozetle "biktim" kelimesini bi cumle icinde kullandiysa sona yaklastiginizin ilk sinyalini aldiniz demektir.
severek bakmayan gözler..
Hemen hemen hepsi üstte sıralanan belirtiler.
Bu yavşaklığı yapmayın, eğer varsa sıkıntınız karar verin ya gidin ya düzeltin. Ama kahpe gibi bi öyle bi böyle davranmayın.
(bkz: dmytro chygrynsky glb bn ytyrm ii gclr)
"katlanamıyorum, bıktım, bunaldım "sık kullanılanlardaysa bitmiştir karşı taraf için, size de bunu kısa süre içinde bildirir.
Cesur olmaktır önemli olan. Zaten bir şeyler hissedersin ya hep ya hiç olacaksın ki sürünmeyesin.
(bkz: hımm ok)
ilgidizlik, görüşmenin azalması,sürekli bahane uydurulması.
erkeğin sık sık onay vermeye,kızmamaya,karışmamaya başlamasıdır.
konuşurken seninle, eğer ki marketteki kasiyerle konuşur gibi konuşuyorsa..

bi haftaya kalmaz.
şuanda içinde bulunduğum durumdur. bitirmek istiyorum ama ayrılık kelimesini ben sunmak istemiyorum ve karşımdaki de farkında aynı şekilde oda bu muhabbeti açmak istemiyor. sırf sen bitirdin ben suçlu değilim diyebilmek adına. çok zor sözlük bi türlü lafı oraya getiremedim çok yoruldum.
Her şeyin batması, konuşmasının çekilmez hale gelmesi, kısaca tahammülsüzlük.
Bekar bir ilişkide mızmızlamaların başlama si alakasiz onyargila
Evli bir ilişkide sayginin bitmesi ve aldatma aldatilma bir nevi memluniyetsizlik belirtileri olarak sürekli tartisma.
ben de lafı bir türlü oraya getiremeyenlerdenim. ayrılmak istiyoruz belli artık ama bazen farkında olmadan eskisi gibi muhabbet etmeye calısıyoruz bunu fark edip susuyoruz.
sonra;
+ ne düşünüyorsun?
- hiç sen?
+ hiç.

diye bi muhabbet dönüyo. her dk mesaj atan kız telefonuna bakamaz oldu bi anda bende bunları yedim yani yok yemekteydim yok bilmemneydi. onu çok iyi tanıyorum onu heyecanlandıran ilgisini çeken biri mesaj atsa telefonu öldürsen bırakmaz ama artık ben de mesaj atmayı kestim. şu an bir süreliğine uzakta gelsin gerekli konuşmayı yapacaz artk bi şekilde... şans dileyin bana :(
+ seni seviyorum...

- onu bunu bırak da bu taylor swift de ne hatun be...
tek taraflı kırgınlıklar.
Hafta da bir aramak.. su kiz da ne guzel ayarlayayim mi ciddiyim.. sorularina maruz kalmak