bugün

kadınların kompleks davranışlarının en belirginidir. nedir beklentin, nedir heyecan anlayışın? paraşütle atlayarak mı sevişelim? bungee jumping mi yapalım? anal mı? oral mı? mum ışığında akşam yemeği ve en pahalı şarap? ne yapayım götüme adını mı kazıtayım?

asla bilinmeyecek ilişkide kalmayan heyecanın ne olduğu...çünkü o heyecan aslında bir bahanedir
sozun sahibi acilen pencereden asagi sarkitilmali, birakim mi lan birakim mi diye korkutulmali, heyecan duzeyinin yeterli seviyeye ulastigini beyan ettiginde iliskiye kaldigi yerden devam edilmeli. iste mutlu bir yuvanin sırrı.
bir erkeğin dokunmayı becerememeye başladığı anda kadın kısmısının sarf edeceği sözdür.
-ilişkimizde heyecan kalmadı mümtaz
-az bi arkanı dön bakiim
-niyeee
-dön sen dön
-?
-ilişkimizde heyecan kalmadı necmi
+ben bi koşu oduncuya gidip geliyorum
+ilişkimiz iyice monotonlaştı heyecanını yitirdi sadık
-evet kesinlikle katılıyorum
+nasıl yani bu söze senin itiraz etmen gerekiyordu
-neden edeyim ki tam 6 yıldır birlikteyiz sürekli gösteriyorsun ama vermiyorsun sıktı aynı şeyler yani
+sen hayvansın sadık
-keşke hayvan olsaydım onlar zırt pırt yapıyor ama biz de tık yok.
+ühüüüü.
- ilişkimizde heyecan kalmadı osman, bilemiyorum.

+ valla o bıyıklarla bungee jumping de yapsak heyecan olmaz necla. al bakim şu cımbızı...
(bkz: ilişkiyi bitirme bahaneleri)
sondan bir önceki gün söylenen sözdür. ertesi gün ayrılık, ah ayrılık, vah ayrılık, yaman ayrılık...
doydum ben diye özetlenebilir.
bu cümleyi kurarak zaten sallanmakta olan ilişkinin sonuna bir adım daha yaklaşırsın.
uzun süreli ilişkilerde yaşanabilinicek bir durumdur. sevgililer birbirleri için sıradanlaşmıştır ve birbirleri adına hiç bi çekiciliği kalmaz. başkasını tanımak onları keşfetmek adına başka ilişkilere yelken açmak çok daha çekici gelir. gayet olağan bir şeydir.
- ilişkimizde heyecan kalmadı
+ tak oradan bi ankara havası bak gör heyecanı
- ?!!

Ayrılmak isteyen ama bir bahane bulamayan, yeni yeni baharlara çiçek olmak isteyen er ya da hatun kişinin sözüdür. Gerekli ayarlar yapılarak servise gönderilmelidir. Hayır ne bekliyor ki anlamadım, kurtlar vadisinde bile heyecan kalmadı. Zaten sonraları özler o monotonluğu.
pıtırcık, ne istediğini bilmeyen kız söylemidir.

+ilişkimizde heycan kalmadı biliyo musun?
-ee napalım o zaman.
+puff! ayrı kalsak diyorum.
-siktir git amk.

cevap bu olmalı.
ayrılcak bahane arıyo sözü. kalmadıysa siktir git denilir. başka sevgililer her daim bulunur. üzülmeyin kırılmayın.
'sıkıldım senden, artık ayrılmalıyız.' ın kibarlaştırılmış hali. arkasında doğru dürüst bir sebep olmayan bir ayrılık bahanesidir. bundan sonraki konuşma 'seninle bunca zaman zevk için beraber oldum, kişiliğine önem vermiyorum.' şeklinde de yorumlanabilir.
paraşütsüz şekilde uçaktan atılması gereken kız lafıdır. heyecandan gebersin.
Ayrılık çanları çalıyor.
Kız içinde erkek içinde zor bir durumdur.
Herkesin bunu anlaması zaten beklenemez.
Özellikle uzun bir ilişkide söyleniyorsa o çifte kolay gelsindir.

Belki de bir şeyler bitmiştir olamaz mı?