bugün

kendiliğinden üç nokta koyulması durumu.
arasam.. çıkmıyoruz ki gece gece ne diye arıcam "ailenizin sapığı" gibi..aramasam , acaba napıyo meraktan çatlarım o zaman da..mesaj mı atsam, uyuyosa da sabah görür..ama zamanına bakınca demez mi , tüm gece beni düşünmüş sonunda yazmış diye..hiç bişi yapmasam hem derler ya , seviyosa bırak sana gelir..iyi de bıraktım gelmiyo işte..gelsin ama..gelmeli..zorlasam tutsam kolundan yürü lan desem..ama kar etmez ki , gene gider..oldu olucak kapatıyım eve..yok yok ben unutmalıyım bu noktayı koyucam artık ilişkiye..bi öyle bi böyle ömrüm çürüdü..güya arkadaşız..pöh bekle arkadaşız , kim seni benim kadar merak ediyo , kim gözünden sakınıyo , kim başkasıyla adın geçince mide spazmı geçiriyo?acaba açılsam, soru işaretini ona mı devretsem..ama olmaz , çıkma mı teklif ediyim yani alalen..amma ayıp bişi ya..tamam ben en iyisi ıhlamur içiyim uyuyim..yarına düşünürüm bu olayı..nasılsa ilişkiye nokta filan koymadık ya..hem belki bi gün bi virgül koyarız en noktalısından..özneler aynı olur, belirtli nesne aşk olur..hem de tek taraflı değil , bu defa çift taraflı olur..
budur kanımca..insanın kendi kendini yemesidir..ortada ne ilişki vardır örnekte gerçi , ne de olmayan şeyin noktalama işareti..
düşünmemek gibisi yok ama bunu yapmak da insan oğlunun yapacağı iş değil. seviyorsun ama umursanmıyorsun. ee hala niye seviyorsun bee mübarek insan. yok işte acıya alışık bünye devretmiyor bunu da . çekeceğim diyor karışmayın bana. iyi çek o zaman, sürün.. bu durumda da takoz koymak en iyisi galiba kaymaz en azından.
eğer bir ilişki sorgulanıyorsa, ayrılmalı mı diye düşünülüyorsa ters giden bir şeyler var demektir. düzeltilebilir mi diye düşünüp denemek en azından bu kararsızlığın verdiği boğucu havayı biraz olsun dağıtabilir. hala aynıysa unutulmamalı ki daha yaşanacak çok şey var ve insan bir tek kişiye aşık olmuyor.aşk, sevgi denen güçlü duygular hayatımızın her alanında, herhangi bir anda beklenmedik bir şekilde yakalayabilir bizi.ne kaçmak olur ondan, ne de onun üstüne gitmek...
böyle durumlarda ilişki kişiye koyabilir...
yazım kılavuzu ele alınıp, bütün noktalama işaretleri incelenerek acaba hangisini koysam diye diye, kafayı yediren durumdur. allah kahretsindir. en sonunda bir " ! " koyulur ve yazım kılavuzu kapatılır.
sıkıntı hali..sıkışmışlık...geceleri kabuslar..oyunlar..
ilişkiye heyecan ve tutku katacak herhangi bir şey yapamamaktır. monoton giden ilişkiye nasıl hareket getireceğine karar verememektir.