bugün

iliskiye ne koyacagini bilememek

arasam.. çıkmıyoruz ki gece gece ne diye arıcam "ailenizin sapığı" gibi..aramasam , acaba napıyo meraktan çatlarım o zaman da..mesaj mı atsam, uyuyosa da sabah görür..ama zamanına bakınca demez mi , tüm gece beni düşünmüş sonunda yazmış diye..hiç bişi yapmasam hem derler ya , seviyosa bırak sana gelir..iyi de bıraktım gelmiyo işte..gelsin ama..gelmeli..zorlasam tutsam kolundan yürü lan desem..ama kar etmez ki , gene gider..oldu olucak kapatıyım eve..yok yok ben unutmalıyım bu noktayı koyucam artık ilişkiye..bi öyle bi böyle ömrüm çürüdü..güya arkadaşız..pöh bekle arkadaşız , kim seni benim kadar merak ediyo , kim gözünden sakınıyo , kim başkasıyla adın geçince mide spazmı geçiriyo?acaba açılsam, soru işaretini ona mı devretsem..ama olmaz , çıkma mı teklif ediyim yani alalen..amma ayıp bişi ya..tamam ben en iyisi ıhlamur içiyim uyuyim..yarına düşünürüm bu olayı..nasılsa ilişkiye nokta filan koymadık ya..hem belki bi gün bi virgül koyarız en noktalısından..özneler aynı olur, belirtli nesne aşk olur..hem de tek taraflı değil , bu defa çift taraflı olur..
budur kanımca..insanın kendi kendini yemesidir..ortada ne ilişki vardır örnekte gerçi , ne de olmayan şeyin noktalama işareti..