bugün

Nam-ı diğer torpil yayma cemiyeti. Tanıdık yerleştirmede bunların üstüne yoktur. Arada sırada fatih'teki yurtlarına bilal filan gelir. islam ilim filan ama bir yandan da işlerini iyi görüyorlar.
korkutmuştur.

ilim yaymak devletin kontrolünden çıkıp cemiyete cemaate yüklenince çok ağır bedelleri hep halk ödüyor.

sadece

her zaman devletin kontrolünde olan okullarda çocuklara burs verse yeterli olur

memleketimin canı yeni yandı.
ikinci bir darbeyi hiç kaldıramaz.
eskinin marabaları,şimdinin ağaları...
anlayan anlar.
Yaydıkları ilim sayesinde ülke çağ atlamıştır.
bir kaç kere yaydıkları ilim kafama isabet etti..

resmen aydınlandım, resmen bambaşka biriyim artık..
sıradaki darbeciler.
ilim dedikleri de "kur'an ezberleme". Güler misin ağlar mısın?
Salak olanları kandırarak devlete hükmetmeye çalışacak bir grubun adı, aptalların suçunun cezasını biz çekiyoruz, sisteme sokayım.
suriye'ye gitmek isteyenleri bile var. 28 yaşında koskoca adam olan arkadaşım bana suriye'ye ilim öğrenmeye gidelim teklifinde bulundu. siktir git dedim.
Ben az kalsın bunların yurtlarında kalacaktım lan abov. Daha sonra gidenlerden duydum günaha girmesin öğrenciler diye internet yokmuş yurtlarında. Hey allahım.
Aman dıkkat yıne kandırılmayın.
Zamanında bana Fun Run 2 oyunundan klanlarına katılma isteği yollayarak dumura uğratmış cemaat. Peluş ayıların birbirlerini testere ile doğradığı bir ortamda neyi yayma peşindeydiler halen anlamış değilim.
ilim dedikleri şey, 1300 yıl önce olmuş olaylar üzerinden uydurma hadisleri kendilerine yorarak saatlerce goygoy yapmaktan ötesi değil.

şahane bir ilim anlayışı...

bırakın insanlar dinin kendince yaşasın, siz gerçek ilim yapın....
isminden feyz akan cemiyet.
ilim yayılan değil, öğrenilen ve öğretilen, araştırılan bir şeydir. Sofra bezi mi; ki yayılsın bu arkadaş?
ilimi zulüm ile karıştıran talibanvari oluşum.
ismi güzel fakat akp'nin elinde olan oluşum.
görsel
yöneticisi 2012'den beri Yusuf Tülün imiş.