bugün

Belediye otobüsünde ben, annem, babam, kardeşim ve lisedeki okul müdürümle gidiyoruz. Yanımda kucağında çocuğuyla beraber oturan adam bir anda boynumu okşamaya başlıyor. Bende bağırıp çağırıyorum adama ve otobüs duruyor. Bir binanın önünde iniyoruz. Bir bakıyoruz ki Bursa'ya gelmişiz. Binanın merdivenlerinden Bülent Arınç iniyor. Adamın tutuklandığını söylüyor. Bizi binaya sokuyor annemleri başka bir tarafa gönderiyor ve beni üst kata çıkarıyor. Merdivenlerden çıkarken sohbet ediyoruz.Sonra bana bak Hüseyin Üzmez'de bu katta kalıyor gel yanına gidelim diyor. Bunu duyunca merdivenlerden adeta uçarak iniyorum. Gizlice annemleri arıyorum ve oradan kaçıyoruz.
cok sik gorulmemekle birlikte, insanlarla paylasilmamasinda da fayda olan ruyalardir.* ama ben yine de sizinle paylasacagim. efendim benim ruyalarin;
-ilk tuhaf yonu almanca olmalaridir. ben almanca bilmem, hatta tanidigim hic alman da yok ama ruyalar almanca.
-ikinci tuhaf yonu bazen konulu bazen konusuz. olmalaridir.
-ucuncu tuhaf yonu degisik mekan alternatifleri kullanilmasina ragmen yapilan is asagi yukari aynidir *
uyandıktan sonra vay be ne gördüm ben diyerek rüya tabirleri kitabında yada nette aranan ama bulunamayan rüyalar.
mesela 'evinin arka bahçesine füze rampası kurduğunu görmek gibi'
Bugün şezlongda uyuya kaldığımda yüzümün tam ortadan yukarıdan aşağıya doğru bir çizgi ile ayrılmış yarısının bembeyaz yarısının da obradovic reis gibi kıpkırmızı olduğunu gördüm uyanmamla birlikte yüzüstü uyuduğumu ve kafam hep bir tarafta olduğu için lan yoksa gerçekten oldumu diye koşa koşa aynaya bakmama vesile olmuş rüyadır.
yAtAktan bi sevincle kaldiran ruyalardir. ruyamda rte miting yapiyor ve hickimse gelmiyor. o kadar mutlu oldum ki. dedim kurtardik ulkeyi. sonra uyandim minaa
pizza,lahmacun ve bazlama karışımı bir şey yiyordum.
Bir de öğretmenimi spiderman kostümüyle görmüştüm.Ayaklarını sallıyordum.
Polisler tarafından tutuklandım sanarken polislerin aslında sahte olması, aslında birer bilimadamları olmaları. Beni bir adaya götürüp üzerimde diğer kaçırdıkları insanlara yaptıkları gibi deney yapmaları. Sonra benim bunlara biyoloji biliyorum ben size yardım edebilirim diye yalakalık yapmam, tam da bu sırada polislerin binaya baskın yapması. Benim masanın altına saklanmam ve birden herkesin nazi asker nazi asker diye bağırması, üstüme baktığımda üzerimde nazi üniforması görmem, sonuç olarak polislerin beni de tutuklamaya kalkması, benimse çatıya çıkıp kaçmam, on yıl sokaklarda yaşamam. Bitti mi efendim, bitmedi. Ama gerisi iyice sapa sarıyor.
hayatımda bu kadar saçma bir rüya görmedim sözlük, anlatıyorum ve ne kadar salak bir insan olduğumu anlayın istiyorum.

gazeteci olmak istiyorum diyorum rüyamda en yakın arkadaşıma, o da ne var olum gazeteci olmaya diye saçma bir cümle kuruyor ama iyi ve bomba bir haber yapman lazım diyor. bunu düşün ve yap diyip gidiyor gerizekalı. sonra tek başına düşünüyorum ne yapsam diye. bir anda kendimi konfeksiyonda buluyorum. bir kadın dikkatimi çekiyor hemen gidip adını soruyorum. ne diyor ? ayten lima. ayten lima ne amk diyorum içimden bir daha soruyorum aynı cevabı veriyor. nasıl ya falan diye sorgularken bana adriana lima'nin kız kardeşi olduğunu söylüyor. ben heyecandan terliyorum ve arkadaşımın dediği bomba haber fikri aklıma geliyor. bu arada ayten lima tam bir afet. içimden lan bu kadın niye overlokcu olmuş burda diye soruyorum rüyada. her neyse. sonra diyorum ki seni buradan kurtaracak kişi benim. laflara bak amk bendeki.

sonrasında bunu alıp ordan çıkıyorum. diyorum ki çıplak fotoğraflarını çekmem lazım bu yolla seni ünlü yapabilirim.

yatmadan önce okuduğum memeli başlıklar burada devreye giriyor.

olur diyor ve ben rüyada kamera parası için dilenmeye başlıyorum. i moral bozukluğu ile uyandım. rüyada kadın teklifi kabul ediyor ve ben makina parası için dileniyorum.

uyandım. moralim bozuk. salak bir insanım. gayet boş. dinlediğiniz için sağ olun dostlar. finallerde başarılar.
(img:#1
görsel )

Rüyamda lahmacun pazarlığı yaptıracak kadar ne yasattınız bana!
tansu cillerin fred cakmaktasla dans etmesi.
sözlükle çok haşır neşir olunduğundan rüyada entry girmek , ha bi de girilen entryler uyku sersemliğiyle yazıldığından kötü oylanınca buna üzülmek hatta zırıl zırıl ağlamak.
Bu overrated darbe haberlerinden mütevellit bilinçaltımın istemsizce etkilendiği rüyalardır.
Sahne 1.
Bir grup lise arkadaşın sınıfta kara kara düşünmesi ile başlar. Sınıfta bir arkadaş buluşması için 30 mayısı işaret eden bir takvim vardır ve bu günde de darbe yapıldığı düşünülüyor fakat tam olarak da kanıt sunulamıyor(bir darbenin muallakta olma konusundaki saçmalığına bakar mısınız?) neyse devam edelim yani kanıtlanırsa hapisi boylayacağız bu takvim yüzünden diye korkumuz var sanki biz yaptık darbeyi altüstü darbenin yapıldığı günün işaretli takvimi bizim sınıftan çıktı. Velhasılkelam bu kara kara düşünen arkadaşlar ellerindeki hatırlamadığım ipuçlarını birleştirerek darbenin olduğu kanısına karar verir ve bu günü mü bulduk buluşacak diye herkes birbirine çamur atmaya başlar.
Sahne2.
Bu arkadaş grubu kendilerini Allah'ın unuttuğu lakin çevresinde bir sürü ineğin bulunduğu bir dağın eteğinde bulur,nasıl çıkacağız diye düşünürken rüya sonlanır. Uyandığımda yahu bu sahne iki bir yerden Aşina geliyor bana diye düşünmeden edemedim. Yani 3 yıl önce izlediğim Atatürk büstünü kıran bir ineğin hikayesinin anlatıldığı ve aynı zamanda cemaat yapımı olan sürgün inek filmini nasıl da hatırlayıp bu rüyamdaki darbe olayıyla match edebilmiş bu bilinçaltı hayret ediyor ve şapka çıkarmaktan da edemiyorum. Abv bilinçaltı!
çöldeyim.1 sınıf var.içeride 40 öğrenci.hepsi universite 1. sınıf arkadaslarım.çölde olmamızın sebebi ni bilemiyorum ama sınıfın yarısı hastalıklı. ortada tül perde var. bende hastalıklı olanlardanım. seneler geciyor gibi bişi oluyor ben hastalıklıların lideriyim ,kendimizi hastalıklı degil normal mişiz gibi beyinlerine kazıyorum digerlerinin. sonra normal ler hasta oluyor.
house'la *beraber hastamız olan yaşlı bir kadının evine araştırmaya gidiyoruz. ben cameron'mışım. olay burada kopuyor zaten.* * yaşlı kadının köpeğinin yediği mamadan zehirlendiğini düşünüyor house fakat köpek sapasağlam duruyor karşımızda. ben hastanın mamadan zehirlenmediğini düşünürken house bir inat sonuna kadar savunuyor mamadan zehirlenmiş olduğunu. ispat etmek için de mamayı yiyor gözlerimin önünde. sonra saçma bir şekilde kolumun altına yatıyor ve biz kaşık pozisyonunda uyuyakalıyoruz.
en son gördüğüm yine saçmaydı.
bir anda karşımda surat beliriyor.
tipini beğenmediğim için de ordaki birine "bu tipin 1.50 GB'ını alın" demiştim.
(bkz: bir buçuk gb tip).