bugün

ilginç rüyalar

hayatımda bu kadar saçma bir rüya görmedim sözlük, anlatıyorum ve ne kadar salak bir insan olduğumu anlayın istiyorum.

gazeteci olmak istiyorum diyorum rüyamda en yakın arkadaşıma, o da ne var olum gazeteci olmaya diye saçma bir cümle kuruyor ama iyi ve bomba bir haber yapman lazım diyor. bunu düşün ve yap diyip gidiyor gerizekalı. sonra tek başına düşünüyorum ne yapsam diye. bir anda kendimi konfeksiyonda buluyorum. bir kadın dikkatimi çekiyor hemen gidip adını soruyorum. ne diyor ? ayten lima. ayten lima ne amk diyorum içimden bir daha soruyorum aynı cevabı veriyor. nasıl ya falan diye sorgularken bana adriana lima'nin kız kardeşi olduğunu söylüyor. ben heyecandan terliyorum ve arkadaşımın dediği bomba haber fikri aklıma geliyor. bu arada ayten lima tam bir afet. içimden lan bu kadın niye overlokcu olmuş burda diye soruyorum rüyada. her neyse. sonra diyorum ki seni buradan kurtaracak kişi benim. laflara bak amk bendeki.

sonrasında bunu alıp ordan çıkıyorum. diyorum ki çıplak fotoğraflarını çekmem lazım bu yolla seni ünlü yapabilirim.

yatmadan önce okuduğum memeli başlıklar burada devreye giriyor.

olur diyor ve ben rüyada kamera parası için dilenmeye başlıyorum. i moral bozukluğu ile uyandım. rüyada kadın teklifi kabul ediyor ve ben makina parası için dileniyorum.

uyandım. moralim bozuk. salak bir insanım. gayet boş. dinlediğiniz için sağ olun dostlar. finallerde başarılar.