bugün

intihara teşebbüs edenini gördüm bugün yakinen.
30 yaşına gelmiş bir kadının bir erkek tarafından reddedilmesi sonucu çaresizce o ilaçları içip daha sonra "oloç oçtom bon" demesiyle ilgi çekmeye çalışmasıdır.
yok abi ben kadın olarak anlamıyorum hemcinslerimi siz o yüzden hiç kafanızı yormayın.
kendine geldikten sonra aradı mı? sordu mu? soruları şüphelerimi baya baya doğruladı. ulan adamın şeyinde bile değilsin böyle küçük oyunlarla mı dikkat çekeceksin?
çirkinliğini kıçını başını açarak ve yaptığı aşırı makyajla örtmeye çalışan kız'dır.
sevdiği erkeğin de kendisinden hoşlanacağını düşünerek,onun iki metre uzağında da olsa şeytani şeytani sırıtır.yanından geçerken kıvırtarak yürür,cilve yapar,arkadaşlarının yanında imalı laflar eder.ama erkeğin ruhu bile duymaz bunları.
(bkz: ortam kirliliği yaratan kızlar)
yeter ki ilgi çekmek istesin ve bir şeyler yapsın sonucunda ilgiyi görür kendisinde. hep kızların bu tarz hareketleri yadırganır ama sonucunda yadırgayanlar tarafından ilgi de gösterilir orası ayrı.
salak salak davranışlar gösteren kızlardır. Bağırarak konuşmaları, birilerini azarlama ihtiyacı duymaları, sürekli bir mesaj atma isteği bulunanlardır. *
yürürken sağa sola kırıtır, yüzüne bakmazlar ama içlerinden geçen ; '' ayy kesin arkamdan dönüp bakıyordur '' olacaktır.
(bkz: bebek taklidi yapan kızlar)
erkeklerle konuşurken, anlamsızca olduğu yerde zıplayan biraz da mıymıy hani demek istemiyorum da yavşakca konuşan kızlar var. nasıl insan modelidir bunlar, üretim hatasımıdır diye düşünmüyor değilim. kızın adını zıp zıp kız koyduk. normalde adını da biliyoruz ama zıp zıp kız demek daha güzel oluyor. ilgi çekti işte.
ortam insanı olmaya çalışanlardır.genellikle bu duruma liselerde daha çok rastlanır.kişiği oturmamış kızlar boş ders olmaya görsün...direk eve gidip süslenip püslenirler ve okula dönerler.(özellikle tenefüs saatlerinde)bahçede gülüşüp oynaşırlar ki çığlık atmaları meşhurdur bu kızların.herkes bana baksın dercesine hareket ve tavırlarını takınmışlardır.bilemezler ki ilgi çekmek isterken ne maymunluklar yaptıklarını...
kademeli olarak iticileşen türdendir. amaçlarına ulaşamazlar ama komik duruma düşerek ilgiyi çekebilirler.
dünyanın kendi etraflarında dönmesini istediklerinden sesli konuşurlar, meşhur bir kahkahaları vardır, erkek arkadaşları olmasına rağmen diğer erkeklere de arada umut vermeyi ihmal etmezler.