bugün

Güzel şeydir. Herkes ilgi görmek istemez mi ? Burda şimdi yalan söylemeyi bırakın bebekler.
aslında çok fazla olan bir şey. bunu da keşke rahmetli freud çözümleyip ölseydi. nur içinde yatsın iyi adamdı.
içinde bulunduğu yalnızlık durumunu kabullenemenin bir başka şeklidir.ve ileriki zamanlarda varlık içinde yokluk çekmeye neden olur.
Tamda benim eski manitaya aradığım tabir.Mübarek sözlük beni daha ne kadar şaşırta bilirsin bilmiyorum.
Benim yaşamaktan bıktıgim ve aylarca sözlüğe uğramıyor olma sebebidir. Yapmayın böyle canlar. Ben de sizin gibi etten kemikten bir canlıyım. Et kısmı biraz fazla gerçi....
Türk kızlarına yönelik yapılan eylem.
(bkz: attention whore)
geçenlerde bir tanıdığım beyninde tümör olduğunu söyleyip, hastanede fotoğraf çekilip(nasıl becerdiysen) , arası bozuk olan birkaç kıza (dikkat çekerim birkaç) atıyor. şimdi bu nedir canım kardeşim. nasıl bir insansın.
Böyle biri hayatımı mahvetti evet. konu mankeni olmak için etmedikleri laf, söylemedikleri yalan kalmaz. Arkadaşlarının sevgililerine bile sulanırlar.
Kadın erkek ayırt etmeksizin birçok insanın içinde bulunduğu durum.
Hep daha fazla insan hep daha fazla ilgi istemeleri bundan.
uludağ da her zaman prim yapıyor. bu ortamı kirleten troller değil bence ya. hep öyle düşündüm ama değiller. bu sözlüğü ego şişirmek için kullanılan aklı yarımlar mahvediyor.
Bir de ilgi orospu çocukluğu var. Bu türleri de her baslikta görebilirsiniz.

Yırtık dondan çıkar gibi cikarlar.

Asil trolleri ezer geçerler.

Yapmayın demiyorum, gerizekalilik için yine yapın.

Fyi...
Normal orospuluktan daha tehlikeli olabilen orospuluk türüdür. Bu sözlükte çokça görülür.
Snapchat kullananların olduğu durum.
gerçek hayatta olduğu gibi sözlükte de bunu yapanlar kızlar ve karı kılıklı erkeklerdir. yalansa yalan deyin.
Normal orospuluktan daha beterdir ve tehlikelidir.

Daha tehlikelisi (bkz: ruh orospuluğu)
ilgi çekmek için ahlaksızlık yapmaktır

https://twitter.com/ladym...tatus/1060847874492243969
tmm burdasın anladık yeter ya.
Çağın hastalığı.
şımarıklık.
Götü başı açıp en çok benim hakkımda konuşun demektir. Biri silkip atsa bir köşeye rahatlayacak.

Edit: eli zikinde gezen abaza(n) ergenler de eksiliyor ahahah.
nedense kadınların rahatsız olduğu orospuluktur. biz erkekler gayet memnunuz halimizden. yıllarca meme göstermeden mememiz var triplerinde dolaştığınız yetti. artık devir gösterenlerin devridir. siktirin gidin lan burdan.
Saat ücretleri ne kadarmış diye merak edilen meslektir.( meslek ne amk, tanım yapacağız diye ne hale geldik).

Saatlik ücret mi alıyorlar yoksa seans ücreti mi?
sözlükte bolca bulunan erkek/kadın yazarlardır. gerçek hayatta ilgi çekemeyen insanlar sözlükte ilgi çekmeye çalışarak, içlerindeki o eziklik duygusunu kapatmaya çalışıyorlar. amaç ben de dikkat çekebilirim demek.

ciddi bir hastalıktır.
aşırı ilgiden meslek değiştirmektir.
güncel Önemli Başlıklar