bugün

evlerden ırak, tahtaya vur.
Olmaz dedi olmadı.
ilişkinin içeriği arkadaşlık üstü sevgililik altı ise çok eğlencelidir.adeta burçlara inanma sebebi çünkü birbirinin aynısı iki insan*
gevşek, geniş bir aile hayatları olur. iki umursamaz, kinsiz, değişken insan.
Benim yürütemediğim ilişki...
Belki de onun, bilemedim.
hani şaşı şaşıyı gölgelikte.. olmaz o iş. zor yani. ikisinin de tersi aynı anda mutlaka denk gelir. geri adım atmaz bide bu varlıklar.
evet dünya üzerindeki muhteşem varlıklardan ikisi yan yana gelmiş demektir kesinlikle mikemmel ilişkidir. allah bi yastıkta kocatsın. ikizler burcu çocukları olsun..
twins ilişkisidir.

biri hastaysa kesin öbürü de hastadır. biri aldatıyorsa kesin öbürü de aldatıyordur. birinin aklından geçeni öbürü durduk yere hisseder. aynaya bakmak gibi, uyum %100.

tek mesele, çift karakterli olan ikizlerin diğer karanlık yanıyla doğru zamanda baş edebilmek. mutluluklar...
sexy cool funny.
Ikisinin de yukselenleri ikizler ise iki okey masası kapatabilirler.
Şaka bir yana ikizler kanı birbirini çekiyor, uyumsuzlukta bile bir uyum yakalarlar diye düşünüyorum.
ya çok eğlenceli ve uyumlu ya da baştan itibaren görülüp görülebilecek en tiksinç ilişki olur. ortası yok.
iki karaktersizin tencere kapak ilişkisi.
çokça eğlenirler. ama o kadar. başka bir şey olmaz bunlardan.
ilginç bir ilişki. pek sevilmeyen burca sahip iki insan. sevgi, saygı ve seksleri bitmediği sürece devam eder bu ilişki.
en tırt ilişkidir. ama iyidir, kendi kendilerine takılsınlar işte. yalanlarıyla birbirlerini kandırırlar, ikisi de bilir bir diğerinin yalan söylediğini. ama kendi de söylüyordur o yüzden susar. kendi kendilerine takılsınlar, diğer insanların sinirlerini zıplatmazlar hem. ohh çok da güzel oldu, çok iyi oldu bu.
Aşırı zevkli olan iliskidir.
güncel Önemli Başlıklar