bugün

Üniversitelerde kaliteli öğrenci görmek istiyorlarsa kapatılması gereken öğretim şekli eğitimde kapatılması doğru karardı sıra mühendislik , mimarlık fakültelerininde kapatılması , 240 bin baraj komik bir sayı.
uykunu alırsın, gece takılırsın. ancak herkes evdeyken sen okulda olursun. fazla şaapma yani
Nasıl bir şeymiş bakalım bugün göreceğim.
nimettir nimet,puanım örgüne yetmesine rağmen tercih ettiğimdir...5 yılımı mükemmel yapan etmenlerden biridir..hele bide izmir gibi güzel bi şehirdeyseniz hayat sizin için akar..
iş hayatında yeterince erken kalkmak zorunda kalacağınızı düşünerek tercih etmeniz gerekendir. öğrencilik rahatsa böyle rahat aq. amele gibi sabahın 7sinde uyan öğlenin 4üne kadar okulda sürün, gerek yok. temiz temiz 4te gir 8de çık aq. parası can sıkıyor da değiyor. *
öğrenciliğin en güzel taraflarından biridir.

her gün 17 de derse başlayıp, en geç 21 de çıktığımı bilirim. 4 saatçik.

birinci öğretim ise bi 8 de dersi var. sonra 13 e kadar boş olabiliyor, ardından 13 de derse giriyorlar. pek düzenli değil yani.

sadece o arada harcadığın para zaten dönemlik ikinci öğretim harcı kadardır.
son 5-6 yıldır ortalama 5 saat uyuyorum ama 2. öğretimde okurken günde 10 saat uyuyordum insanı yatalak yapıyor.
Şükretme sebebi.

Saat 5, 6 ya kadar ayaktayiz.
bazen çok imrendiğim oğretimdir.

sabah erken kalkma derdi yok.
5 sene boyunca yaşadığım sabah alarmları içermeyen "paramızı veriyoruz okuyoruz yeaa" rahatlığı sağlayan gece hayatını tamamiyle olumlu etkileyen eğitim süreci.
Tıp fakültesinde yok.
rahattir abi gidersin 5 te mis gibi 8de cikarsin tum gun senin harika la ozleyecegim seni ikinci ogretim.
Sabah okula gitmek için erkenden kalkmana gerek yoktur.
Okula giderken hazırlanmak için bol bol vaktin olur, rahat rahat duşunu al makyajını yap, aceleye gerek Yok.
Akşamüstü sanki sıkıldım ya hadi okula gidiyim de arkadaşlarla kahve felan içeriz bari der gibi gidiyorsun okula.
Çok rahat çok. Bir de bölümünüz de rahatsa oh mis.
üniversite hayatında olması gerekendir. rahatlığın diğer adıdır.
Bu saate kadar uyumadan kalma cesareti ve bozuk bir psikoloji veren durumdur.
parasi Neyse verilip okunasidir.
Tekrar okuyacak Tekrar ikinci öğretim seçerim dedirtir.
hocalarin uyku sersemi sinirli halleriyle degil, enerjik ve keyifli halleriyle muhatap olma sansi tanir.

(bkz: yuzde onluk dilim)
sinav gununden bir onceki gece sabahlamamaktir. nasil olsa ertesi gun aksam 20.30 dadir sinav. swh
yarım gün tatilken, öğleden sonra dersi olmadığından tam gün tati yapandır.
kara kış günleri akşam dersten çıkınca titreye titreye eve yürümektir.
ders saatlerine alışılması oldukça zordur lakin uyuma konusunda sıkıntı çıkarmayan öğretim şeklidir, efendim.
Bu saatlerde buralarda olmaktır. Baykuş hayatı yaşamaktır. Uykuya doymaktır.
eve daha yeni gelmektir.
düzensizliği düzen edinmektir.
Parayla uyku satın almaktir.